Zorlu Tekstil İş İlanları 2017

Zorlu Tekstil 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Zorlu Tekstil insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Zorlu Tekstil iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Lojistik Müdürü, Otel Kanalı Satış Yöneticisi, Satış Temsilcisi, Kasa Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Hizmetli, Endüstri ve Tekstil Mühendisi, İdari İşler Sorumlusu, Elektrik Mühendisi, Engelli Personel

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

1998 yılında kurulan Zorlu Dış Ticaret A.Ş. Zorlu Tekstil Grubu’nun tüm dış ticaret faaliyetlerini koordine etmektedir. Yakın zamana kadar iplik, perde ve çarşaf/nevresim olarak bölümlenmiş bulunan Şirket 2004 yılının sonunda marka ve lisanslı ürünlerin yönetimi de üstlenmiştir.

2005 yılında ev tekstili dünyasına tanıtıldığı günden bu yana Valeron, Zorlu Tekstil Grubu’nun bilinen en özgün uluslararası markalarından biridir. Valeron Koleksiyonu her yıl Fransa’nın en ünlü ve köklü ajanslarından Nelly Rodi’nin belirlediği trendler ve Zorlu Tekstil Grubu’nun Araştırma Geliştirme bölümü ile birlikte titiz bir çalışma doğrultusunda oluşturulmaktadır. Valeron’un geniş ürün yelpazesinde nevresim takımlarının yanında kombin olarak yatak örtüsü, pike, bornoz ve havlu çeşitleri yer almaktadır. Nevresim modellerinde ağırlıklı olarak %100 Mısır Pamuğu kullanılmaktadır. Sade ve şık dantellerin, nakışların yer aldığı koleksiyonları üst segmentlere hitap etmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş



 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir