Zentiva İş İlanları 2017

Zentiva 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Zentiva insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Zentiva iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar:  Finansal Kontrolör, Genel Başvuru, Üretim Takım Lideri, Teknik Servisler Uzmanı (Elektrik-Elektronik)

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Zentiva’da Çalışmak
Zentiva Avrupa’nın önde gelen eşdeğer ilaç şirketlerinden biri olma yolundadır. Hızlı büyüyen bir şirket olarak, şirketimizin gelişimine ve amaçlarımıza ulaşmamıza katkı sağlayabilecek olan yetenekli ve başarma isteği olan kişileri arıyoruz. Biz biliyoruz ki başarımız çalışanlarımız ve onların gönülden bağlılık ve işlerine adanmışlıklarının altında kalmaktadır.

Biz Zentiva’da her bir çalışanımızın profesyonel ve kişisel olarak gelişimine yardımcı olmaya gönülden bağlıyız. İnovasyonu teşvik eden ve bilgiyi tüm iş alanımızda yaygınlaştıran dinamik, pozitif ve ödüllendirici bir çalışma ortamı sunuyoruz. İşe alım, performans, ücretlendirme, eğitim ve gelişim, planlama ve analiz gibi alanlarda işgücü süreçlerinin verimlilik ve etkililiğini desteklemeyi amaçlayan, modern İK Enformasyon Sistemleri ve uygulamalarını kullanıyoruz. Zentiva, bir sanofi-aventis kuruluşu olarak, “Tek Şirket, Tek İK” organizasyon modelini destekleyerek İnsan Kaynakları Yönetimi ve programlarında stratejik global inisiyatife katılmaktadır.

Zentiva, ayrımcılık politikalarına karşı olup, saygı ve dayanışma değerlerimiz politikalarımıza yansımakta, değerlerimiz ve ana esaslarımız arasında yerlerini almaktadır.

Zentiva’da Ücretlendirme ve Ek Menfaatler

Şirketimiz aşağıdaki hedeflere ulaşılmasını amaçlayan bir ücretlendirme politikası uygulamaktadır:

  • Cazip bir işveren olmak – rekabete dayanan bir ücretlendirme programı ile
  • Şeffaf ve nesnel olmak
  • Yasal gerekirlikler, iç politika ve şirket kültürü ile uyum içinde olmak
  • Uygun performans göstergeleri kullanarak çalışanlarımızı motive etmek ve devamlılıklarını sağlamak
  • Çalışanlarımızı daha etkili sonuçları ulaşmalarını sağlamak için motive etmek

şeklinde sıralanabilir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir