Zen Pırlanta İş İlanları 2017

Zen Pırlanta 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Zen Pırlanta insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Zen Pırlanta iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri:Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Temsilcisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu:Yok.

Başvuru Kanalları: CV’lerinizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

ZEN PIRLANTA BÜYÜYOR !

Satış Temsilcisi

Zen Pırlanta mağazalarında görevlendirilmek üzere; satış konusunda kendisini kanıtlamış satış temsilcilerini pırlanta uzmanı yaparak başarılarımızı, coşkumuzu, geleceğimizi paylaşacağımız

  • Her sektörden,
  • Dinamik,
  • Heyecanlı,
  • Üretken,
  • Bireysel hedefleriyle kurumsal hedeflerimizi örtüştürebilen

adayları aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

İşe Alım Süreci

Açık pozisyonlar için öncelikli olarak aday araştırmasının şirket içerisinden yapılması esastır. Bununla birlikte, gazete ilanı ve insan kaynakları portallarından da yararlanılmaktadır.

Açık pozisyonlar için yapılmış olan iş başvuruları, pozisyonun gerekleri ve  kurumun vizyon, misyon değerleri göz önüne alınarak incelenir. İnsan Kaynakları tarafından belirlenen kriterler doğrultusunda yapılan ilk mülakatın ardından, olumlu bulunan adaylar ilgili bölüm yöneticileri tarafından yürütülen ikinci mülakata alınırlar.

Değerlendirmeler sonrası olumlu bulunan adaylara iş teklifi yapılır ve işe alma prosedürleri gerçekleştirilir.

İşe alınan tüm çalışanlarımız için pozisyonun ihtiyaçlarına uygun bir oryantasyon programı hazırlanmaktadır.

ZEN PIRLANTA

Zen, pırlantadaki uzmanlığı, farklı tasarımları, güvenilirliği, satış sonrası hizmetleri ile kendiniz ve sevdikleriniz için özel, büyüleyici, değerli bir hediyenin, pırlantanın, ilk adresi.

Türkiye’de pırlantanın lideri olan marka, 1890 yılından beri kuyumculukla uğraşan bir ailenin deneyimini miras alıp, buna yenilikçi bir duruş ekleyerek modern tasarımlara ve koleksiyonlara imza atıyor.

Avrupa’nın en büyük üretim kapasitesine sahip olan Zen Pırlanta, bu güçle pırlantalı mücevherde Türkiye’deki en geniş model seçeneğini sunuyor, farklı beklentilere ve bütçelere cevap verebiliyor. Koleksiyonlarında tektaş, tria, pırlanta alyanslar gibi vazgeçilmez klasiklerin yanı sıra pırlanta ile renkli taşların buluştuğu modellerden, bir kadına gündüzden geceye yaşamının her anında eşlik edecek sayısız tasarımlar yer alıyor. Zen Pırlanta, pırlantalı saat koleksiyonu ve kravat, kol düğmesi, kalem, cüzdan, kemer gibi pırlantalı aksesuarlar ile erkekler için de farklı seçenekler sunuyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir