ZARA İş İlanları 2017

ZARA 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

ZARA insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda ZARA iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 10.00 – 22.00 Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 10.00 – 22.00 vardiyalı bir şekilde çalışılmaktadır.

Uygun Pozisyonlar: Satış Danışmanı & Kasiyer, SECTION MANAGER, ŞEF KASİYER,  STORE MANAGER, Depo Sorumlusu, Zara Mağazaları Görsel ve Satış Sorumlusu, Depo Sorumlusu.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Zara

İspanyol merkezli giyim ve aksesuar markası. 1975 yılında Arteixo, Galiçya’da Amancio Ortega ve Rosalía Mera tarafından kuruldu. Mağazaları genelde büyük alanlar üzerine kurulmaktadır. Dünyanın en büyük 3 hazır giyim şirketinden biridir. 2012 yılı itibari ile dünya genelinde 1.671 mağazası vardır. Türkiye’de ise 31 mağazası bulunmaktadır. İnditex grubu bünyesinde yer alan Zara grubun en büyük şirketidir. İnditex grubunda Zara ile beraber; Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Uterqüe, Stradivarius ve Bershka markalarıda yer almaktadır.

Inditex

Dünya çapında en büyük moda dağıtım gruplarından birisi olan Inditex’in Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika’daki 77 ülkede 5.000’in üzerinde mağazası var. En büyük zincir markası Zara’nın yanında İnditex grubu Pull &Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarının da sahibi. Yenilik ve esneklik temelinde yükselen kendine özgü yönetim modeli, yaratıcılık ve tasarım kalitesine dayalı moda anlayışı pazarın taleplerine hızla cevap verebilme yeteneğiyle birleşerek İnditex’in hızlı bir uluslararası genişleme gerçekleştirmesini, farklı ticari konseptlerinin yaygın bir kabul görmesini sağladı.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir