Yüksel İnşaat İş İlanları 2017

Yüksel İnşaat 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Yüksel İnşaat insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Yüksel İnşaat iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Serim Teknisyeni, ELEKTRİK İŞLERİ KISIM ŞEFİ, TEKNİK OFİS ŞEFİ, Şantiye Şefi, ELEKTRİK VE TELEKOMİNİKASYON KISIM ŞEFİ

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Yüksel İnşaat, mevcut personeli ve kurumsal yapısı ile faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ülkelerde her zaman çağdaş, öncü, saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlamıştır.

Deneyimli ve donanımlı personelinin yanısıra Yüksel İnşaat, her sene çok sayıda mezuna da geniş bir yelpazede iş imkânı ve kariyer fırsatı sunmaktadır.

Yüksel İnşaat, “En değerli kaynağımız: İNSAN” politikasını her kademede benimsemiş yönetim kadrosuyla, çalışanlarına sağladığı sosyal, sağlıklı ve modern çalışma ortamıyla, uzun vadeli ve aile sıcaklığında çalışmak isteyenlerin özellikle tercih ettiği bir firmadır.

İş Olanakları:
Yüksel İnşaat A.Ş.’de merkez, yurt içi ve yurt dışı şantiyelerde bir çok iş olanakları bulunmaktadır.

Yüksel Ailesi’ne katılmak için “İş Başvuru Formu” nu doldurabilirsiniz.

Yüksel İnşaat Ailesi’nde çalışanların, gerek yürütmekte oldukları görevlerde, gerekse kariyer planlarındaki başarılarının ve verimliliklerinin arttırılmasına yönelik mesleki ve kişisel eğitim olanaklarının yaratılması ilk ve temel yaklaşımdır.

Şirketimizde işe alım, Yüksel İnşaat’ın politikasına, hedeflerine ve kültürüne uygun, teknik ve kişisel yeterliliklere sahip en uygun adayların, uygun pozisyonlara yerleştirilmesi esasına dayanmaktadır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir