Yudum Gıda İş İlanları 2017

Yudum Gıda 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Yudum Gıda insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Yudum Gıda iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Sıvıyağ pazarında uzun yıllardır Türkiye’nin önde gelen kuruluşu olarak faaliyet gösteren Yudum Gıda; Yudum ayçiçek yağı ve Sırma mısırözü yağı ile Türkiye’nin en çok tercih edilen sıvı yağlarını üretmektedir. Yudum Gıda zeytinyağı üretimi ile de ihracat pazarlarında sektörünün  en seçkin ve önemli üreticilerinden sayılmaktadır.

Yudum Gıda’nın üretim ve kalite anlayışı, günümüzde ve gelecekte müşterilerinin ihtiyaçlarını ve hizmet beklentilerini en kaliteli ve yüksek düzeyde karşılamaktır. Her türlü hammadde ve malzeme fabrikaya kabulden, sevk olana kadar, üretim sürecinde ve Yudum’un gelişmiş kalite laboratuarlarında testlere tabi tutulmakta, en hassas denetimlerden geçerek tüketicilere sunulmaktadır.

Seçme ve Yerleştirme

Yudum Gıda seçme ve yerleştirme uygulamalarının amacı, İnsan Kaynakları vizyonu doğrultusunda şirketin ve grubun gelecekte de kalıcılığını sağlayacak ve başarısını sürdürecek göreve uygun ve nitelikli kişilerin bünyemize kazandırmaktır.

Bu amaca hizmet etmek üzere, çalışanlarımızı, kurumun değerlerini ve işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak adaylar arasından seçeriz ve doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için belirlenmiş standart yöntemlere göre süreçlerimizi yürütürüz.

Açık pozisyonlar doldurulurken gerek iç adaylarımız gerekse de dış adaylarımız için pozisyonun gerektirdiği nitelikler ve teknik bilgi dikkate alınarak işe alım araç ve yöntemleri belirlenir ve işe alım süreci bu doğrultuda yürütülür.
İşe alım süreçlerimiz kendi insan kaynakları ekibimiz tarafından yürütülebileceği gibi, farklı pozisyonlar için işbirliği içerisinde olduğumuz kurumlardan danışmanlık desteği almamız mümkün olmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir