Yolbulan Baştuğ Metalurji İş İlanları 2017

Yolbulan Baştuğ Metalurji 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Yolbulan Baştuğ Metalurji insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Yolbulan Baştuğ Metalurji iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: İşçi, Stajyer, Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Halen fabrikamızda 600’ü kadrolu, 200’ü taşeron firmaya ait olmak üzere toplam 800 personel çalışmaktadır. Tüm etapların bitiminde 2000’nin üzerinde çalışanı ile hem Osmaniye’de hem de ülke istihdamında önemli bir konuma sahip olacağız. Yolbulan ve Baştuğ ailesi olarak tüm ülkemizdeki tüm tesislerimizde çalışanlarımızın sayısı 5000’i bulacaktır.

YB Metalurji Hakkında

YB Metalurji, kırk yılı aşkın süredir demir çelik sektöründe hizmet veren, hayatlarını ülkemizin gelişimine adamış Yolbulan ve Baştuğ ailelerinin 2008 yılında güçlerini birleştirmesiyle doğdu.

Teknolojik yatırımlarla her gün büyümeye ve daha da kaliteli ürünler imal etmeye devam eden firma, 1 milyar doları aşan cirosuyla Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi’nde, 145 bini kapalı, toplam 700 bin m2’lik tesislerinde hizmet vermektedir. Yıllık 2 milyon ton sıvı çelik üretim kapasiteli YB Metalurji, dünyada ilk kez kullanılan ve günlük 6.500 ton sıvı çelik üretim kapasiteli teleskopik tip elektrikli ark ocağına sahiptir. Yeni hizmete giren Haddehane yatırımıyla Ø8-Ø65 mm arası nervürlü inşaat demiri üretim yetisine kavuşan tesiste şu anda Ø8- Ø32 mm arası nervürlü inşaat demiri üretilmektedir.

Türkiye’nin sayılı çelik üreticileri arasında olan YB Metalurji, sıvı çelik üretimiyle başlayan faaliyetlerini çeşitlendirerek 1 milyar doları aşan cirosuyla başta üretim yaptığı bölge olmak üzere yaptığı yatırımlar ve sağladığı istihdamla, demir çelik sektörü içerisinde ilk 10 firma içinde yer almaktadır. En büyük hedef; yeni yatırımlarla ülkemizin dünya demir-çelik sektöründeki payını hızla artırmaktır.

YB Metalurji’nin vazgeçilmez önceliği; kalıcılık, kalite, dürüstlük ve şeffaflık ilkeleriyle çalışmaktır. Bu ilkeler ışığında teknoloji ve kapasite artış yatırımlarıyla sektördeki yükselişini durmaksızın sürdürecektir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir