YKM İş İlanları 2017

YKM 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

YKM insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda YKM iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonları: KASİYER, SATIŞ DANIŞMANLARI, Mağaza Kategori Yöneticileri, Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Muhasebe Yöneticisi, Depo Elemanı, Çocuk Kategori Yöneticisi,  Depo Ürün Kabul Asistanı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Seçme ve Yerleştirme

Seçme ve Yerleştirme Birimi tarafından Merkez Ofis ve Mağaza kadrolarımızdaki takım arkadaşlarımız belirlenirken, aşağıdaki adımlar izlenmektedir.

1. Adım: Başvuru Süreci

Şirketimiz bünyesindeki açık pozisyonlar, www.secretcv.com ve www.kariyer.net portallerinden takip edilebilir. Şirketimiz kurumsal web sitesinde, Kariyer sekmesi altından da ilgili kariyer portallerine ulaşılabilir. Açık ilanlarımıza yapılan başvurular titizlikle incelenerek, uygun bulunduğu takdirde başvuru sahipleriyle irtibata geçilir. Başvuruda bulunacak adaylar, tecrübelerine ve özelliklerine uygun açık bir pozisyon olmadığı takdirde özgeçmişlerini [email protected] adresinden ileride açılacak pozisyonlar için değerlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Departmanı’na iletebilirler. İletilen tüm başvurular gizlilik prensipleri çerçevesinde İnsan Kaynakları veritabanına kaydedilir ve saklanır.

2. Adım: Değerlendirme Süreci

Açık pozisyonlara yapılan başvurular, uzman İnsan Kaynakları ekiplerince incelenerek ön değerlendirmeden geçirilir. Bu süreçte adayın açık pozisyonlara uygunluğunun yanı sıra, tecrübesi, eğitimi, yetkinlikleri ve hedefleri de değerlendirilir. Pozisyona göre değişiklik gösteren işe alım süreçlerimiz; özgeçmiş incelemesi, telefon mülakatı, ön mülakat, kişilik envanteri, 2. mülakat aşamalarından oluşmaktadır.

3. Adım : Bilgilendirme Süreci

Değerlendirme kapsamında olumlu bulunan adaylar için gerekli referans araştırması tamamlandıktan sonra Seçme ve Yerleştirme Birimi tarafından adaya görev teklifi iletilir. Değerlendirme Süreci sonunda, açık pozisyonlar için uygun bulunmayan adaylara telefon ve/veya e-posta aracılığı ile bilgilendirme yapılır.

 

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir