Yıldız Holding İş İlanları 2017

Yıldız Holding 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Yıldız Holding insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Yıldız Holding iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Mağaza Elemanları, Depo Sorumlusu, Laborant, MUHASEBE MEMURU, SÜT ALIM KALİTE TEKNİKERİ, YEREL ZİNCİRLER SATIŞ TEMSİLCİSİ,  Elektrik Bakım Ustası, Mekanik Bakım Elemanı, Elektrik Bakım Elemanı, Proses Kontrol Elemanı, Elektrik Teknisyeni, Proje Teknikeri, Danışma Görevlisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Yıldız Holding olarak bizim için başarının ilk anahtarı “insan”dır. Ulaştığımız bu küresel başarıda hiç kuşkusuz 41 bin çalışanımızın büyük payı var.

Hızlı tüketim başta olmak üzere farklı sektörlerde global bir oyuncu olan Yıldız Holding’in sahip olduğu insan kaynağının, holding vizyon ve stratejilerini gerçekleştirebilecek nitelikte bireylerden oluşturulması, onların motivasyonunun sağlanması, geliştirilmesi, kısacası etkin bir şekilde yönetilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu amaçla İnsan Kaynakları olarak belirlediğimiz vizyonumuz, holdingimizin faaliyet gösterdiği iş alanlarında, sınıfının en iyisi olan İnsan Kaynakları yapısını kurmak ve uygulamaları hayata geçirmektir.

Bu amaçla İnsan Kaynakları çatısı altındaki Yetenek Kazanımı, Ücretlendirme ve Yan Haklar, Öğrenmeve Gelişim, İK Stratejileri ve Organizasyonel Gelişim, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Personel ve İdari İşler departmanları ve İK Direktörleri bütünleşmiş bir şekilde çalışmaktadır. İnsan Kaynakları stratejilerinin çağın gerekliliklerini karşılayacak ve değer üretecek şekilde kurgulanması, buna yönelik uygulamaların gerçekleştirmesi, topluluk bünyesine yayılması ve benimsetilmesi ile değişen ihtiyaçlara bağlı olarak sürekli iyileştirilmesi konularında hep birlikte çalışıyoruz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir