Yemek Sepeti İş İlanları 2017

Yemek Sepeti 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Yemek Sepeti insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Yemek Sepeti iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Türkiye’nin ilk ve en büyük online yemek siparişi sitesi olan Yemeksepeti, 2001 yılında kuruldu. Bugün itibariyle 62 il ve Kıbrıs’ta hizmet veren Yemeksepeti, tüm internet kullanıcıları ve ilgili restoranlara, internetten yemek siparişi verebilme ve alabilme olanağı sağlıyor. Türkiye ve Kıbrıs’ta halen 10.000’e yakın üye restoran ve 3 Milyon’dan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip olan Yemeksepeti, günde aldığı ortalama 85.000 siparişle yaklaşık 220.000 kişiye hizmet veriyor.

Yemeksepeti’nin yurt dışı markası Foodonclick.com ise 1.800’den fazla üye restoranla Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Umman, Suudi Arabistan ve Lübnan’da hizmet veriyor. Yemeksepeti, online yemek siparişinde Yunanistan’ın pazar lideri olan Clickdelivery.gr ve Ürdün Pazar lideri ifood.jo’ya yaptığı yatırımla, servis verdiği ülke sayısını 8’e yükseltti.

Yemeksepeti’nin diğer projeleri arasında Papyon.com, Lokum.com, İrmik.com ve Yemek.com bulunuyor.

Organizasyon olarak yemeksepeti.com yaş ortalaması 26 ve %80 den fazlası yükseköğrenim görmüş bir kadroya sahip.  Yemeksepeti.com’da Ürün Yönetimi ve İş Geliştirme, Restoran İlişkileri – Satış, Pazarlama İletişimi, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Pazarlaması, Bilgi Teknolojileri, Yazılım Geliştirme, İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim, Muhasebe ve İdari İşler, Müşteri Hizmetleri ve Operasyon alanlarında çeşitli kariyer olanakları olduğu gibi yurtdışı yatırımlar sayesinde uluslararası deneyim fırsatları da yakalamak mümkün.

Yapılan tüm başvuruları dikkate alıp, uygun pozisyonlar için değerlendirip ayrıca lise ve üniversite öğrencilerine de sık sık staj fırsatları yaratan bir organizasyon olarak potansiyel çalışanlarda aradığımız ortak özellikler internet ve teknoloji konularına ilgi, sosyal uyum ve takım çalışmasına yatkın olmak, en önemlisi de kişisel olarak fark yaratmak için istekli ve bunun için çalışmaya hazır olmak.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir