Yataş İş İlanları 2017

Yataş 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Yataş insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Yataş iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Mağaza Satış Temsilcisi, İNŞAAT MÜHENDİSİ, KALİTE KONTROL TEKNİSYENİ, DEPO ELEMANI, SATIŞ SONRASI HİZMETLER UZMAN YARDIMCISI, ( İstanbul, Ankara, Kayseri, İzmir )

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Başvuru Süreci
Başvuru mektuplarınızı ve özgeçmişlerinizi, çeşitli başvuru kanalları ( sitemizin ‘Açık Pozisyonlar’ bölümü ve / veya [email protected] ) aracılığı ile bize ulaştırabilirsiniz. Size en yakın perakende mağazamız veya İnsan Kaynakları Birimimiz’den alacağınız iş başvuru formumuzu doldurarak, kendinize uygun bulduğunuz pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınız İK tarafından mutlaka incelenir ve şirketimizdeki boş pozisyonlarımızın gerektirdiği yetkinliklerle uyumlu olduğu takdirde görüşmeye davet edilirsiniz. Özgeçmişleriniz veri tabanımızda 1 yıl boyunca saklanır ve değerlendirmeye açık tutulur. İş başvurularınızı ‘Açık Pozisyonlar’ bölümünden gerçekleştirebilirsiniz.

İşe Alım Süreci
Yataş Grubu’nda işe alım süreci, “Doğru İşe Doğru İnsan” prensibine uygun olarak personel seçme ve yerleştirme işlemlerinin hatasız yürütülmesini kapsamaktadır. İş başvurusunda bulunan deneyimli ya da yeni mezun adaylar; ilgi alanları, eğitimleri ve yetkinlikleri doğrultusunda değerlendirilmektedir. İlgili pozisyonun gerekleri dikkate alınarak öğrenim, deneyim, lisan bilgisi vb. kriterler ve iş görüşmelerinde gözlenen kişisel nitelik ve yetkinlikler adayın seçiminde önemli rol oynamaktadır. Tüm adaylara güvenilir ölçme ve değerlendirme araçları uygulanarak başvurdukları göreve ve kurum kültürüne uygun olup olmadıkları ölçümlenmektedir.
Mülakatlar sonucu yapılan değerlendirmelere bağlı olarak olumlu bulunan adaylar için referans araştırmaları gerçekleştirilir. Tüm değerlendirmeleriolumlu olan adaylara iş teklifi yapılır ve işe alım işlemleri yürütülür. İşe yerleştirilemeyen adayların başvuruları 1 yıl boyunca veri tabanımızda saklanır ve adaylar, sonuçlar hakkında bilgilendirilir.

Yataş’ın temelini oluşturan Süntaş A.Ş., 1976 yılında kurulmuş, Anadolu’nun ilk sünger fabrikasıdır. 1979 yılında tesis yatırımlarını büyüterek süngerin yanı sıra süngerli yatak üretimine de başlayan şirketimiz; 1981 yılında yaylı yatak üretimi, 1987 yılında ev tekstili ürünleri, 1993 yılında sofabed ( yataklı kanepe ) ve koltuk takımları üretimine başlayarak ürün gamını geliştirmiş ve markamıza olan güveni, zengin hizmet anlayışı ve kalitesiyle pekiştirmiştir.

Yataş Hakkında

2010 yılında, dünyanın 48 ülkesinde faaliyet gösteren bağımsız bir marka değerlendirme kuruluşu olan Superbrands tarafından, Türkiye’nin “süper markası” olarak seçilen Yataş, her geçen yıl dünyaya yayılmaya devam ediyor. Dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapan Yataş; kalitesi, yenilikçi ve fonksiyonel tasarım anlayışı ile değişiyor ve gelişiyor.

Mağaza Tipleri

Enza Home: 1500 + metrekare
Yataş Bedding: 250 + metrekare

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir