Yamata İnşaat İş İlanları 2017

Yamata İnşaat 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Yamata İnşaat insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Yamata İnşaat iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Elektrik Teknisyeni, Mekanik Teknisyeni, Teknik Ofis Mühendisi, Saha Mimarı, Proje Müdürü, Şantiye Şefi, Elektrik İşleri Şefi, Depo Görevlisi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Genel Başvuru
Yamata’nın sürekli gelişen, kendini yenileyen yapısı içerisinde; işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak ve performansı ile fark yaratacak adaylar; web sitemiz üzerinden iş başvurusu yapabilirler.

Eleman Seçim Prosedürü
İnternet iş arama siteleri ve web sitemiz üzerinden yapılan başvurular incelenerek uygun görülen adaylar İnsan Kaynakları yetkilileri ile görüşerek öndeğerlendirmeden geçirilir. Aranan niteliklere sahip adaylar, detaylı görüşme için çalışması öngörülen bölüm yetkilileri ve İnsan Kaynakları Yöneticisi ile görüştürülür. Pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda, belirli testlerle desteklenen görüşmeler sonucunda adaylar uygun pozisyonlara yerleştirilir.

Staj Başvurusu
Staj fırsatları üst seviye üniversite öğrencileri için sunulmaktadır; tüm adayların İngilizce’ye hakim ve en az 3.0 ortalamaya sahip olması gerekmektedir. Her sene başvurular için son tarih 31 Mart’tır. Yüksek talep ve sınırlı imkan sebebiyle, size önerimiz, staj  başvurunuzu websitemizden ilgili yılın başlangıcında tamamlamanızdır.

Yamata Hakkında

Dünyanın dört bir yanında yaptığı inşaatlarla uluslararası arenada adından söz ettiren Yamata Yatırım, 1999’da kuruldu. Kısa sürede çok sayıda üst ve altyapı projelerine imza atan şirket, Rusya’nın yanı sıra eski Sovyetler Birliği ülkelerinde, Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da da inşa ettiği projelerle faaliyetlerini sürdürüyor. Otel, eğitim kompleksleri, alışveriş merkezleri, havaalanı ve hastane gibi inşaat projelerinin yanı sıra, altyapı çalışmaları ve sanayiye yönelik endüstriyel projeleriyle de öne çıkan şirket, mimarinin yanı sıra kalitesi nedeniyle de en çok tercih edilen şirketler arasında yer alıyor. Yamata’nın başarısındaki en önemli unsur ise her boyutta ve içerikteki inşaat projelerini yönetme, tasarlama, planlama ve en kısa sürede hayata geçirme yeteneği…

Müşterileri için güvenli, konforlu, kaliteli ve estetik yapılar inşa eden Yamata, projelerini teknolojiyi ve maliyet yönetimini en etkin şekilde kullanarak, taahhüt edilen standart ve koşullarda, zamanında teslim etmesiyle öne çıkıyor. Kuruluşundan bu yana geçen süre boyunca tasarım, proje geliştirme, mühendislik ve inşaat alanlarında mükemmeliyet ve kalite çizgisinden ayrılmadan yoluna devam eden Yamata, inşa ettiği çevreye duyarlı binalarla da bu yapıların kuşaklar boyu kullanılmasını sağlamayı hedefliyor.

Dünyanın pek çok bölgesinde inşaat projesi üreten Yamata’nın en önem verdiği konuların başında, hizmetin ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak yapılması geliyor. Kaliteden taviz vermeden her noktada sürekli gelişmeyi felsefe edinen şirketin temel prensibi, çalışma koşullarını kalite yönetim sistemleri çerçevesinde oluşturmak…

Şantiye ve ofislerde yaklaşık 3600 çalışanı olan Yamata’nın kendi alanlarında uzman mühendis, mimar, tasarımcı, yönetici ve mali uzmanlardan oluşan 400’ün üzerinde de profesyonel kadrosu bulunuyor. İnsan kaynağı ve teknoloji ile sürekli desteklenen yönetim ve üretim yaklaşımları kapsamında projelerini yenilemeyi amaç edinen şirket, çalışanlarının kişisel gelişimini ve mutluluğunu da ön planda tutuyor. İş ortakları için güven üzerine kurulu, verimliliği, kalite ve iş güvenliği açısından örnek olan Yamata, tecrübeli ve eğitimli çalışanlarıyla da sektörün öncü şirketleri arasında yer alıyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir