Wyndham Hotel İş İlanları 2017

Wyndham Hotel 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Wyndham Hotel insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Wyndham Hotel iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Kalite Hijyen Sorumlusu, Kat Hizmetleri Görevlisi, Banket Satış Müdürü, Grup Satış Müdürü, Şirket Satış Yetkilisi (Yetiştirilmek Üzere), Banket Satış Yetkilisi, Genel Alan Temizlik Görevlisi, Misafir İlişkileri Yetkilisi (Supervisor), Resepsiyonist, Bulaşıkhane Elemanı, Kapı Görevlisi, Genel Alan Temizlik Görevlisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Otel’de başvuru formu doldurarak veya Kariyer.net

Çalışkan, dürüst, maksimum müşteri memnuniyeti hedefinden vazgeçmeyen, gelişmeye açık insanlar enerjimizin kaynağıdır. Biz, eğitimlerle insan kaynağımızı desteklemeyi hedefliyoruz. Bu sektörde kariyer yapmak isteyen yetenekli gençlerle daha başarılı olacağımıza inanıyoruz. Wyndham Grand İstanbul Levent ailesi içerisinde yer alarak, çabaları ve başarılarıyla onur duyabileceğimiz, kişiliğini ve kariyerini bu çatı altında geliştirecek yeni çalışma arkadaşlarını aramızda görmekten mutluluk duyarız.”

Staj Olanakları

Sektöre hizmet veren okullara destek olmak, uzun vadede potansiyel çalışanlarımız olabilecek öğrencileri değerlendirmek amacıyla lise ve üniversite öğrencilerine bu olanağı veriyoruz.
İş başvurusu ya da staj başvurusu yapmak istiyorsanız formumuzu eksiksiz doldurarak bize [email protected] adresinden gönderebilirsiniz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir