Watsons İş İlanları 2017

Watsons 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Watsons insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Watsons iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Görevlisi, Depo Elemanı, Güzellik Danışmanı, Mağaza Personeli(Engelli)

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

 

İşe Alım ve Başvuru Süreci

Watsons’ta kişisel gelişim ve yüksek performans için her türlü olanağı yaratıyoruz. Şirketimizin vizyonu doğrultusundaki hedeflerine ulaşmasında tüm çalışanlarımızın katkısını adil yöntemlerle değerlendiriyor, bunun sonucunda başarılı çalışanlarımızı ödüllendiriyoruz.

Etkin bir performans değerlendirme sistemi uygulamasıyla, çalışanlarımıza gelişim olanakları sağlıyor ve çalışanlarımızın performansını motive edici bir ortamda sürekli arttırıyoruz. Bu programların uygulanması sonucunda elde edilen bilgileri terfiler; eğitim ihtiyaçlarının belirlenip eğitimlerin planlanması; kariyer ve gelişim planlarının hazırlanmasında kullanıyoruz.

Watsons Hakkında

A.S. Watson Group’un bir parçası olarak 1828 yılından beri faaliyet gösteren Watsons, bugün 12 ayrı pazardaki 4.200’den fazla mağazasıyla dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden biridir. Kaliteli ve yenilikçi bir perakende anlayışını temsil eden Watsons’larda, zevkli ve eğlenceli bir mağaza konsepti içinde kozmetik, kişisel bakım ve onları tamamlayan yenilikçi ürün gruplarından 25.000’i aşkın ürün her hafta tüketici ile buluşmaktadır.

2005 yılında Türkiye pazarına giren Watsons Türkiye, 45 şehirde yer alan mağazaları ile Türkiye’nin lider güzellik ve bakım ürünleri zinciridir. Watsons mağazalarında Türkiye pazarında satılmakta olan uluslararası ve yerel kozmetik ve kişisel bakım markalarının yanısıra firmanın kendi ürünü olan, kalitesi ve yenilikçi özellikleriyle öne çıkan çok sayıda ürünü de en rekabetçi fiyat koşullarıyla sunulmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş



 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir