Waterlife İş İlanları 2017

waterlife

WaterLife 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

WaterLife insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Water Life iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru kanalları: http://www.yenibiris.com/dunya-grup/waterlife-kurumsal-satis-yetkilisi-yoneticisi-is-ilani/238974

Hakkımızda:

Waterlife ürünüyle; gerek son kullanıcı için evlerde ve küçük ofislerde gerekse kurumsal müşteriler için büyük ofislerde içme suyu ihtiyacına çözüm sunmaktayız.

Waterlife Su Arıtma Sistemleri, küresel pazardaki seçkin yerini büyük bir hızla şekillendirmektedir. Özelikle, ülkemize yakın coğrafya başta olmak üzere 30’dan fazla ülkede yapılanmasını etkin bir şekilde sürdürmektedir.

Asya Kıtası: Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Özbekistan, Rusya Federasyonu, Ukrayna, Moğolistan, Irak(Kuzey Irak), Ürdün, S.Arabistan ve Pakistan.

Avrupa Kıtası: Almanya, İsviçre, Fransa, Hollanda, Avusturya, Belçika, Arnavutluk, Kosova, Makedonya ve Romanya

Afrika Kıtası: Fas , Tunus, Cezayir, Mısır, Tanzanya, Nijer ve Nijerya

Hedefimiz ülkemizde yakaladığımız yüksek Müşteri Memnuniyeti, yaygın – hızlı teknik destek ve servis ağı ile kaliteli hizmet anlayışımızı bu ülkelerde de yerleştirmek ve daha fazla kitlenin bu çok özel ürünümüzden faydalanmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz:

İnsan sağlığı ve faydasını en öncelikli hedef olarak değerlendirmek suretiyle; en modern ürünleri, kurumsal prensibler doğrultusunda güvenli, ekonomik ve kaliteli şekilde müşterilerimize özenle sunarken ilgili iş kolundaki seçkin konumunuzu daha üst düzeylere taşımak.

Amacımız:

Yakaladığımız yüksek müşteri memnuniyetini, yaygın – hızlı teknik destek ve servis ağı ile kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürmek ve daha fazla kitlenin bu çok özel ürünlerimizden faydalanmasını sağlamaktır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir