Wagner Kablo İş İlanları 2017

Wagner Kablo 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Wagner Kablo insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Wagner Kablo iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri:Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru sonrasında uygun pozisyon açılması halinde yerleştirme yapılmaktadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu:Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

1992 yılında Antalya Serbest bölgesinde Otomotiv sektörü ihtiyacı başta olmak üzere  yüksek kalitede kablo ağaçlarını uygun maliyetlerde üretmek amacıyla kuruldu. İnşaat  döneminin akabinde 1993 yılı başlarında üretime geçmiştir. O tarihten bu yana kesintisiz  faaliyetini sürdürmektedir. Başlangıçta yabancı ortaklık hissesinin daha fazla olmasına  karşılık aradan geçen süre içerisinde Türk sermayesinin çoğunluk kazandığı bir yapıya  dönüştü.

Wagner Kablo A.Ş. ISO 9001,EN ISO 14001, ISO/TS 16949 Kalite sertifikalarını  almış olup bu anlamda Antalya ve civarındaki bölge içerisinde öncü olmuştur. Tüm serbest  bölgeler içerisinde en eski Üretim ruhsatlarından birisine sahiptir.

2014 yılına geldiğimizde dört kıtaya ihracat yapan, yalnızca otomotiv değil, beyaz eşya ve diğer sektörlerde de hizmet veren bir şirket haline geldi. Üretimin %95’ den fazlası yurtdışına ve özellikle AB ülkelerine sevkedilmektedir. Son yıllarda bunlara Meksika,ABD ve Çin’de dahil olmuştur. 2014 yılı itibariyle 8000 metrekare kapalı alanda ve 380 personelle faaliyetini sürdürmektedir.

Wagner Kablo 2014 yılı verilerine göre 4 kıtada, 21 farklı ülkeye toplamda 30 milyon adet kablo seti ihracatı gerçekleştirmiştir. Sektörel dağılım otomotiv %95 ve beyaz eşya %5 olarak gerçekleşmiştir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir