Volvo İş İlanları 2017

Volvo 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Volvo insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Volvo iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Elektrik & Mekanik Teknisyen, Satış Temsilcisi, Sekreter, Servis Asistanı, Elektrik & Mekanik Teknisyen, Onarım Teknisyeni

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Yenibiris.com

Volvo’da yaptığımız her şey insanla başlar. İnsanları anlayan İskandinav lüks otomobiller tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz; hem tasarım hem de mühendislikte sıradışı karaktere sahip otomobiller. Önümüzde bizi bekleyen önemli işler var. Güçlü rekabet koşulları altında vizyonumuz dünyanın en yenilikçi ve en çok arzu edilen lüks otomobil markası olmak. Sekiz yıl içinde satışlarımızı iki katına çıkaracağız. Ayrıca yeni nesil akıllı ve sürdürülebilir lüks otomobiller için yenilikçi, insan odaklı teknolojinin geliştirilmesinde lider olmayı hedefliyoruz. Bunu gerçekleştirmek için bizimle çalışacak daha fazla yetenekli insana ihtiyacımız var. Tutkulu, enerjik, iş zekasına ve yenilikçilik anlayışına sahip insanlara. Bireysel farklılıklara değer veren ve size üstün kariyer fırsatları sunan global bir kuruluşta sınırların ötesinde çalışmak isteyen insanlara. İnsanın gücüne inanıyoruz ve bütün potansiyelinizi ortaya koymakta sizi destekleyeceğiz. Sizden mi bahsediyoruz? Yeni nesil lüks otomobilleri üretmekte bize katılın.
Volvo Car Group’un %100 iştiraki olarak kurulan Volvo Car Turkey 1994 yılından bu yana Türkiye’deki müşterilerine satış ve servis hizmetlerini sunuyor. Volvo Car Turkey’in İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli, Antalya, Konya ve Adana’da olmak üzere 17 satış noktası bulunuyor. Tüm Türkiye’deki servis noktalarının adedi ise 28. Müşteri memnuniyetinde bir numara olmayı hedefleyen Volvo Car Turkey, Türkiye’de temel değerlerinden ödün vermeden hizmet veriyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir