Vestel İş İlanları 2017

Vestel 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Vestel insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Vestel iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Zincir Mağazalar Satış Temsilcisi (Beyaz Eşya), Satış Temsilcisi (Çeyiz Kanalı), Muhasebe Uzmanı, Aydınlatma Tasarım Uzmanı, Elektrik Bakım Sorumlusu, İmalat Operatörü, Ürün Sorumlusu, Teknik Ürün Sorumlusu, Montaj Elemanı, MERKEZ SERVİS TEKNİSYENİ, Montaj Elemanı,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi Kariyer.net

Seçme ve Yerleştirme Süreci:

Vestel’in başarısının ardındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlara doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi her pozisyon için beklentimiz Vestel’in öz değerleri doğrultusunda belirlenen temel yetkinlikleri karşılamalarıdır. Açık pozisyonlarımız “İş İlanları” sayfasında yayınlanmaktadır.

Ücretlendirme ve Ek Menfaatler:

Ücretlendirme ve ek menfaatler politikamız temel olarak, iş değerlerlendirmeyi hedef alan performansa bağlı, yüksek performansı ödüllendiren bir sisteme dayanmaktadır. Yılda bir defa Nisan ayında ücretlerimiz; performans, enflasyon ve piyasada hedeflediğimiz konumlanma doğrultusunda ayarlanır.

Ek menfaatlerimiz;

  • Pozisyona ve performansa bağlı olarak yılda 2 kez performansa göre belirlenen terfi ve yılda 1 defa yatay ilerleme zamları
  • Özel sağlık sigortası
  • Göreve ve ünvana bağlı olarak şirket aracı ve cep telefonu
  • Yemek ve ulaşım hizmetleri
  • Satış ekibi için satış primi
  • Sosyal Etkinlikler: Yılın çeşitli dönemlerinde futbol, bowling turnuvaları ve bahar piknikleri, 5,10,15,20 ve 25. yıllarını dolduran çalışanlarımıza ödül törenleri düzenlenmektedir.
  • Kreş: Üretim şirketlerimizde çalışanlarımızın çocukları için kreşimiz bulunmaktadır.
 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir