VeriPark İş İlanları 2017

VeriPark 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

VeriPark insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda VeriPark iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru, Yazılım Geliştirme Uzmanı,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

1998 yılında kurulan VeriPark, global ölçekteki müşterilerine değer katacak ürünler geliştiren; en iyi yazılım firması olma vizyonuyla hareket eden; yenilikçi, güvenli ve ölçeklenebilir yazılımlar geliştiren, Türkiye’nin en çok kullanılan uygulamalarına imzasını atan ve uluslararası standartlarda projeler üreten bir yazılım firmasıdır.

Türkiye’de, Microsoft’un en güçlü çözüm ortaklarından biri olan VeriPark, Microsoft ürünleri üzerinde geliştirdiği çözümlerle; online finans (internet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı, kiosk ve şube uygulamaları), Bankacılık ve Finans CRM uygulamaları alanında pazar lideri konumundadır. Windows, SQL, Biztalk, Sharepoint, Dynamics CRM, Fast, Lync gibi Microsoft çözümlerini kullanarak Akbank, Ziraat Bankası, Halkbank, Denizbank, Garanti Emeklilik, Vakıfbank, Finansbank, ING Bank, Turkcell, Etisalat, Yemeksepeti, BP, Carrefour, Danone, P&G, Barclays, Dubai Islamic Bank, Citi Bank gibi Türkiye ve Dünya’nın lider kurumlarına çözümler geliştirmekte ve bu çözümlerle kurumların süreçlerinin gelişimine katkıda bulunmaktadır.

İstanbul, Dubai, İzmir ve Kahire ile birlikte toplam 4 ofiste, 250 kişiye yakın ve sürekli olarak genişleyen çalışan kadrosu ile Türkiye, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da bulunan müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir