Vegatel İş İlanları 2017

Vegatel 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Vegatel insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Vegatel iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Türkiye’de ve dünyada mobil iletisim sektörü hızla büyümekte, mobil teknolojiler her geçen gün gelişmektedir. Dünyada 2.nesil (GSM) ve 3.nesil (W-CDMA) abone sayısı GSA verilerine göre 2006 yılı sonu itibarı ile 2.2 milyarı aşmış bulunmaktadır.

Ülkemizde de buna paralel gelişmeler olmaktadır. Mobil abone sayısı MOBİSAD verilerine göre 2006 yılı sonu itibari ile 53,4 milyonu aşmış bulunuyor. Hızla gelişen bu pazara yeni ancak oldukça tecrübeli bir firma daha merhaba dedi.: Vegatel İletişim Hizmetleri A.Ş., Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ile Temmuz 2006’da distribütörlük anlaşmasını imzalayarak hizmet vermeye başladı

Vegatel İletişim Hizmetleri A.Ş. Türkiye ve dünyada inşaat ve enerji sektörünün önde gelen kuruluşlarından Gama Holding A.Ş. bünyesinde yer alan Gama Ticaret ve Turizm A.Ş.’nin iştiraki olarak kurulmuştur.

Vizyonumuz mobil iletişim sektörünün pro-aktif, yaratıcı ve yön veren firması olmaktır.

Misyonumuz farklı yaklaşım ve uygulamalar ile bireysel ve kurumsal müşterilerimize en iyi hizmet ve çözümleri sunmak, iş ortaklarımıza değer yaratmaktır.

Vegatel İletişim Hizmetleri A.Ş, Gama Holding şemsiyesi altında faaliyet göstermekte, AVEA’nın kurumsal kültür ve yapılarına uygun olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir