Vatan Kablo İş İlanları 2017

Vatan Kablo 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Vatan Kablo insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Vatan Kablo iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri:Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu:Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

1975’te kurulan ve Türkiye’nin en köklü kablo firmaları arasında yer alan firmamız, Çorlu’da, 40 bin metrekaresi kapalı, 125 bin metrekaresi açık alandan oluşan üretim tesislerinde üretim yapmaktadır.Üretim kompleksi, merkez ofisi ve Ankara bölge müdürlüğünde çalışan 200’ü aşkın personeli ile 37.yılını kutlayan firmamız yapmış olduğu yeni tesis yatırımları ile tüm dünyada adından söz ettirmeye başlamıştır.

Dünya da birkaç örneği olan, Türkiye de ise benzeri olmayan bakır tesisimiz 2009 senesinde Çorlu da, alçak gerilim ve orta gerilim tesislerimizin yanında kurulmuştur.

Bakır üretim tesisimizin açılmasıyla firmamız entegre bir tesise dönüşmüştür. Bakır tesisimize katotlar halinde gelen bakırlar 1250-1300 derecelerde ergitilerek sıvı bakır haline dönüştürülür. UPCAST yöntemi ile çalışan tesisimiz de ,katotlar kablolarımızın içinde kullanılmak üzere % 99,99 saflıkta 8 mm lik 12 mm lik ve 16 mm lik bakır filmaşin haline getirilirler. En son teknoloji kullanılarak üretim yapan tesisimizde bakır istenilirse bir saç teli kalınlığı olan 0.10 mm2 ye kadar inceltilebilmektedir. Tam otomatik olarak üretimin yapıldığı bakır tesisimizde sadece 3 kişi vardiyeli olarak görev yapmaktadır.

Yeni fabrikamız ile yıllık bakır üretim kapasitemiz 24.000 tona çıkmıştır. Alçak gerilim tesisimiz ile Orta gerilim tesisimizin tüm bakır ihtiyacını karşılayan bakır tesisimizden ayrıca diğer kablo firmalarına da bakır filmaşin satmaktayız.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir