Vaillant İş İlanları 2017

Vaillant 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Vaillant insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Vaillant iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar:  Servis Teknikeri,  İzmir Satış Mühendisi, Yedek Parça Teknik Uzmanı, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Kurumsal Proje Satış Mühendisi, Filo Operasyon Sorumlusu, Satınalma Mühendisi, İthalat Operasyon Uzmanı,  İthalat Operasyon Personeli, İstanbul, Ankara, Adana, İzmir Satış Mühendisi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Başvuru Süreci

Vaillant Türkiye internet sitesinde daha önce kullanıcı adı ve şifre ile oluşturduğunuz bir özgeçmiş bulunuyorsa veya Kariyer.net’te daha önceden oluşturulmuş bir özgeçmişiniz varsa menüden “Açık Pozisyonlar”ı seçip ilgilendiğiniz ilanın üzerine tıklayarak ilanı okuyabilir, bu ilana başvurmak isterseniz ilanın altındaki “kullanıcı adı” ve “şifre” kutucuklarına kendi kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak sağ tarafta yer alan kırmızı renkli “On-Line Başvur” ikonuna tıklayarak özgeçmişinizi bize yönlendirir,o ilan için başvuruda bulunmuş olursunuz.
Sitemizde CV’niz yok ise veya kariyer.net üyesi değilseniz buraya tıklayarak kullanıcı adı ve şifre alabilirsiniz. Üyelik işlemleri sırasında ilk olarak bir form doldurmanız istenecek. Bu formu doldurduktan sonra size ait bir kariyer.net şifreniz ve kullanıcı adınız olacak. Bu işlem bittikten sonra veritabanına girecek ve “Açık Pozisyonlar” için başvuruda bulunmanızı sağlayacak olan CV formunu doldurmanız istenecek. Bütün formları eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Eğer yanlış bir giriş yaparsanız sistem sizi uyaracak ve girdiğiniz bilgiyi düzeltmenizi isteyecektir. CV formunun son sayfasını da doldurup CVniz oluşturulduktan sonra soldaki menüden “Açık Pozisyonları” seçip iş olanaklarına ulaşabilirsiniz. Gelen sayfada hangi pozisyon ile ilgileniyorsanız onun üzerine tıkladığınızda karşınıza o pozisyona ait detaylar gelecektir. Bu sayfanın en altındaki gerekli yerlere kullanıcı adınızı ve şifrenizi girip “Online Başvuru” butonuna basarsanız, O ilan için başvuruda bulunmuş olursunuz. Web sayfası üzerinden diğer yollarla yapılan iş başvuruları dikkate alınmamaktadır. Personel alımları belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekleşmektedir. İhtiyaç doğduğu zaman aranan niteliklere uygun adaylar sözlü ve/veya yazılı sınavlara davet edilmektedir. Web sitesinden yapılan iş başvurularına online olarak cevap verilmektedir.
Bu siteyi Kariyer.net altyapısı desteklemektedir. Bu site kanalıyla yapılan bütün başvurular sadece Vaillant Türkiye tarafından görülür ve değerlendirilir.

DemirDöküm

2007 Ekim’de Türk Demirdöküm şirketini satın alan Vaillant Isı Sanayi ve Ticaret, İstanbul Çengelköy’deki Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet vermekte olan Vaillant’ın Ankara, Eskişehir, İzmit, Bursa, Kayseri, İzmir ve Konya ‘da Bölge Müdürlükleri bulunmaktadır. Servis hizmetlerini kendi bünyesinde özel eğitilmiş servis teknikerleriyle veren Vaillant, cihazlarının devreye alınma ve servis işlemleri, sadece özel eğitilmiş servis elemanları tarafından 7 gün 24 saat (bayram dahil) gerçekleştiriliyor.

 

 

Aramalar: , , , , , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir