Unilever İş İlanları 2017

Unilever 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Unilever insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Unilever iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 – 17.00  Çalışma saatleri lokasyon bazlı farklılık gösterebilir.

Uygun Pozisyonlar: Kalite Güvence Analisti, Bakım Mühendisi, Vardiya Mühendisi, Mekanik Bakım Teknisyeni,  Geçici Üretim Elemanı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi – Kariyer.net

Kariyer Olanakları

İşe alım süresi boyunca, adayları, belirlediğimiz liderlik becerileri (Liderlik Standartları) doğrultusunda değerlendiriyoruz. Sahip olduğunuz deneyimleri ve bu deneyimlerin aşağıda belirtilen farklı beceriler ile ne şekilde uyumlu olduğunu gözden geçirin.

BAŞVURU FORMU

UFLP başvuru formlarındaki yetkinlik bazlı soruların eksiksiz ve İngilizce olarak doldurulması gerekir. Tüm başvuru formları bu sorulara göre değerlendirilip puanlanır. Formunuz, bilgisayar tarafından değil, eğitimli bir görevli tarafından değerlendirilecek ve başarılı bulunduğu takdirde işe alma sürecinin ikinci aşamasına geçilecektir.

İlk tercihiniz olan departmanın ilanına başvurunuzu yapın. Çalışmak istediğiniz ve ikinci/üçüncü tercihiniz olan departmanlar varsa bunları başvuru formunuzda belirtebileceğiniz bir alan var. Tercihlerinize göre gerekli olması durumunda diğer departmanlara yönlendirme yapılabilir.

Başvuru formları başarılı olan adaylar içinden başvuru formu puanına göre seçim yapılır ve adaylar mülakata davet edilir. Mülakatlarda başarılı olan adaylar Selection Board’a davet edilir. Selection Board, mülakatlarda başarılı olan 6 adayın bulunduğu, tüm gün süren ve günün sonunda sonucun bildirildiği bir değerlendirme merkezidir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir