Ulusoy İş İlanları 2017

Ulusoy 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Ulusoy insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Ulusoy iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: FORKLİFT OPERATÖRÜ,  PUANTÖR, ARAÇ TAKİP UZMANI, ELEKTRİKÇİ, SÜRÜCÜ / ŞOFÖR, GÜVENLİK GÖREVLİSİ, MUHASEBE UZMANI, Depo Sorumlusu, Uçak bileti satışı,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Grubumuz işe alım süreçlerinde farklı kaynaklardan edinilen adayların her pozisyon için gerekli olan nitelik ve yetkinliklere sahip olup, olmadıkları objektif ve çağdaş yöntemlerle tespit edilir. Görüşme ve araştırmalar sonucu olumlu bulunan adaylar Ulusoy Ailesi’ ne katılır.

Yapılan tüm başvurular gizlilik ilkesi dahilinde titizlikle değerlendirilerek işleme alınır ve cevaplandırılır.

Ulusoy Hakkında

Ulusoy, 1937 yılında ilk temelleri atıldığı günden bugüne, 70 yılı aşkın süredir, taşımacılığın bugün geldiği noktayı tanımlayan ve dünyanın en iyi yolcu karayolu taşımacılık sisteminin oluşmasında etken olan bir kilometre taşı olmuştur.

Ulusoy Seyahat Karayolu Ulaştırma Sektörünün SUPERBRANDS ÖDÜLÜ alan ilk Seyahat Firmasıdır.

Türkiye’de yaygın ulaşım ağına sahibiz.

Günümüze kadar yolcu taşımacılığı işini Ulusoy, sektörün öncüsü olma vizyonu ile çağını yakalayarak, yenilenerek gerçekleştirmiştir. Ulusoy, bugün Türkiye’de yaygın ulaşım ağındaki seferleri, yüksek standartlı ve donanımlı yaklaşık 320 otobüslük filosu ile yılda ortalama 3,5 milyon yolcu taşımaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir