Ulus Metal İş İlanları 2017

Ulus Metal 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Ulus Metal insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Ulus Metal iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Ulus Metal 1958 yılında gaz ocakları ve benzeri ürünlerin imalatı ve satışı için kurulmuş, 1970 yılından beri 2000 m² kapalı alanda gün geçtikçe artan makine ve iş hacmi ile sac pres sektöründe faaliyetini sürdürmektedir. Ağırlıklı olarak otomotiv sektöründe olmak üzere birçok sektörde direkt ana firmalara hizmet vermekteyiz.

Parça üretiminin yanısıra, üretilen parçalara ait kalıpların tasarımı ve imalatı da kalıphanemizde yapılmaktadır. CAD/CAM (Mastercam, Ezcam) programları kullanılarak tasarımı yapılan kalıplar CNC tezgahlarda işlenmektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimize bugün faal olarak hizmet etmekte olduğumuz 400’den fazla parçanın kalıplarının tamamı firmamız bünyesindeki kalıphanede üretilmiştir.

Kalıp tasarım ve imalatındaki gücümüz ana firmaların projelerine tasarım aşamasında katılım şansını vermektedir. Geniş üretim kapasitesi ve kısa zamanda istenilen miktarda parça üretebilmemiz tercih edilen firma olmamızı sağlamaktadır. Bugün yetişmiş teknik kadromuz, yatırımlarımız,en önemlisi müşteri odaklı şirket kültürümüz ile ağırlığımızı ihracat ve ana üretici firmalara yönelterek büyümemizi devam ettirmeyi hedeflemekteyiz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir