Ülker İş İlanları 2017

Ülker 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Ülker insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Ülker iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: MARKA MÜDÜRÜ, İNSAN KAYNAKLARI GRUP MÜDÜRÜ

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Kariyer Fırsatları

Yıldız Holding’de kariyer fırsatları, faaliyet gösterdiği sektörel çeşitliliğe paralel olarak iş aileleri bazında farklılık göstermektedir. Organizasyonumuzda her iş ailesi için farklı kariyer basamakları bulunmakta ve farklı işe alım stratejileri uygulanmaktadır.

İş başvuru süreciyle başlayan kariyer fırsatları, çalışanlarımızın tercihleri ve performanslarıyla şekillenmektedir. Her iş ailesinde beklenen yetkinlikler ve uzmanlıklar değişkenlik göstermekte ve bu doğrultuda uyguladığımız insan kaynakları yöntemleri de farklılaşmaktadır.

Yıldız Holding olarak çalışanlarımızın kariyer fırsatları ve tercihlerini sadece seçme ve yerleştirme sürecinde değil, iç işe alım sistemiyle kariyerlerinin her noktasında destekliyoruz. Çalışanlarımız, ilgilendikleri iş ailelerini seçerek, şirket içinde yayımlanan tüm ilanlara öncelikli olarak başvuru yapabilmektedirler.

Sosyal Olanaklar
Çalışanlarımıza başarılı bir kariyere sahip olmaları için, Ülker Grubu olarak fırsat ve tecrübe sağlarız. Bize göre çalışanların yetenek, başarı, performans ve potansiyelleri kariyerlerine göre değişim göstermektedir. Dolayısıyla çalışanlarımızın gösterdikleri gelişim çabaları, İnsan Kaynaklarının desteği ve yönlendirmesiyle kendileri için kariyer fırsatına dönüştürülmektedir. Bu nedenle Ülker için en iyisini yapmaya çalışmaktayız.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir