Turkuaz Petrol İş İlanları 2017

Turkuaz Petrol 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Turkuaz Petrol insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Turkuaz Petrol iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 – 17.30

Uygun Pozisyonlar: Saha Müdürü, Pazarlama Uzmanı, Satış Mühendisi, Pazarlama Müdürü

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İşe Alım Süreci
İnsan kaynakları bölümü, İş Ailelerinden gelen personel talebi ile İşe alım sürecini başlatır.
Eleman talepleri Üst yönetimce onaylanmış Pozisyon/ Pozisyonlar için

İş Tanımları

  • Adaydan aranan gereklilikler
  • Adayda aranan yeterlilikler ve yeteneklerde
  • Gerekli özen ve hassasiyet gösterilerek İlan hazırlanır. İnternet yâda Ulusal gazete kanalı ile yâda her ikisi ile Aday Adaylarına duyurulur.

Açık pozisyonlar aynı eş zamanlı olarak Zülfikarlar Şirketlerinin tüm birimlerine duyurulur. Mevcut şirket Ailelerinde çalışanların rotasyonu ve beklentileri ciddi bir şekilde titizlikle incelenir. Dikkate alınır.

İşe Alımda Mülakat süreci üç aşamada oluşur.

  • Ön mülakat (Ön değerlendirme)
  • Yetkinlik değerlendirme Mülakatı.
  • İş Teklifi süreci (mülakatı).

İş Teklifi sürecinin tamamlanmasından sonra İşe başlayacak personele İnsan Kaynakları bölümü tarafından şirkete uyum/alıştırma eğitimi verilir.

Zulfikarlar Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Turkuaz Petrol Ürünleri A.Ş., özel ve kamu sektörü kuruluşlarının ve nihai tüketicilerin gereksinimleri nedeniyle, petrol ve petrol ürünleri satın almak, ithal etmek ve ülkenin çeşitli yerlerinde dağıtım ve stok ağları oluşturup pazarlamasını yapmak ve akaryakıt sektörünün saygın, önde gelen dağıtıcı firmalarından biri olmak amacıyla, 1994 yılında kurulmuş, süregelen yıllarda bu vizyon doğrultusunda gerekli çalışmalarını yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Turkuaz Petrol Ürünleri A.Ş. 350’ye yakın istasyon sayısı, 4 akaryakıt terminali, 7 bölge temsilciliği, 10 ikmal noktası 1 madeni yağ fabrikası, 200’ü aşkın personeli ve her gün genişleyen satış ve pazarlama ağıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir