Turkland Bank İş İlanları 2017

Turkland Bank 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Turkland Bank insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Turkland Bank iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 – 18.00

Uygun Pozisyonlar: KREDİ İZLEME YETKİLİSİ, GEBZE ŞUBE KOBİ BANKACILIĞI PORTFÖY YÖNETİCİSİ, KREDİ TAHSİS YETKİLİSİ/YETKİLİ YARDIMCISI,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Bankamızdaki boş pozisyonlar için iç ya da dış kaynaklar kullanılarak eleman bulunmaktadır. Söz konusu adaylar, sahip oldukları yetenek ve becerilerin değerlendirildiği, kişilik testleri, grup mülakatı ve derinlemesine görüşmeleri kapsayan çok kademeli bir süreçten geçmektedir.

Bankamız işe alım süreçlerinde temel hedefimiz;

  • Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık,
  • Etkin iletişim becerilerine sahip,
  • Ekip çalışmasına yatkın ve takım ruhuna sahip,
  • İş etiğinin ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olan,
    bir kadro oluşturarak, bu niteliklere sahip bir ekiple müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmeti devam ettirebilmektir

T-BANK‘ın geleceğe güvenle bakmasına ve gelişimine destek oluyoruz..

T-BANK, gittikçe küçülen Bankacılık sektöründe, sadece kurumlara yönelik konvansiyonel ürün ve hizmetler sunmak yerine, özel ürünler ve farklı çözümler de sunan butik bir banka olma anlayışını benimsemektedir. Bu doğrultuda Bankacılık sektöründe bulunan tüm ürünleri sunmak yerine odaklı bir ürün seti oluşturmak amacındayız.

T-BANK olarak İnsan Kaynakları politikalarımızı belirlerken “stratejik partner” görevi üstlenerek bankanın geleceğe yönelik hedeflerine ulaşmasında aktif rol oynamayı amaçlıyoruz.

Öncelikle “insan” ögesinin değerini bilerek ve bu bilinci tüm çalışanlarımıza yayarak bir ekip ruhu oluşturmakla başarımızın sürekli olacağına inanıyoruz.

 

 

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir