Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) İş İlanları 2017

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı(TPAO) insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı(TPAO) iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Elektrik-Elektronik Mühendisi, Elektronik Haberleşme (Telekomünikasyon) teknikeri, Bilgi İşlem Destek Elemanı, Sondaj İşçisi, Kule Operatörü, Elektrikçi, Ekip Makinisti-Petrol, Üretim Operatörü, Harita Teknisyeni, Makinist.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

TPAO`lu Olmak 

TPAO`da, personel alımları belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda Türkiye İş Kurumu aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Aranan niteliklere sahip adaylar arasında KPSS puanına göre sıralama yapılmaktadır. Alınacak personel sayısının üç (3) katı kadar aday sözlü mülakat sınavına tabi tutulmaktadır. Sözlü mülakatta, iş alınacak adayın, pozisyona göre mesleki ve teknik bilgileri sınanmaktadır. Ayrıntılı bilgiler için İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı ile iletişime geçilebilir.

İnsan Kaynakları Politikası

Çalışanlarının büyük gayreti, fedakarlığı, geçmişten edindiği bilgi birikimi ile köklü bir şirket kültürüne sahip olan TPAO, dünya çapındaki teknolojik alt yapısı ve uluslararası projelerde Ortaklığımızı başarıyla temsil edebilen yetişmiş insan gücü ile 1954’ten bu yana faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.Ülkemizin petrol ve doğal gaz ihtiyacını karşılayan, çalışılması en çok arzu edilen, bölgesinde etkin bir “Dünya Enerji Şirketi” olma vizyonu doğrultusundaki rotasını çizen Ortaklığımız; geleceğe daha emin adımlarla ilerlemek için çalışanlarına yatırım yapmaya devam etmektedir. Başarının, ancak işinde uzman ve motivasyonu yüksek bireylerce sağlanabileceğine inanan TPAO, dinamik bir İnsan Kaynakları Sistemi oluşturma çalışmalarını sürdürmektedir.

TPAO, modern İnsan Kaynakları fonksiyonlarını yapıya entegre etme çalışmalarına katkı sağlayacak olan İş Analizi Projesi kapsamında çalışanlarımızın,

  • Görev ve Yetkileri,
  • Sorumlulukları,
  • İş Gerekleri,
  • Yetkinlikleri,
  • İş Şartları

vb. bilgilerinin alındığı Genel Müdürlük ve Bölge Müdürlüklerinde toplam 1.170 kişi ile mülakat sürecini tamamlamıştır. İş analizi görüşmeleri neticesinde elde edilen verilerle 2010 yılı içerisinde mavi yakalı personelin iş tanımları çıkarılmıştır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir