Türkiye İş Bankası İş İlanları 2017

Türkiye İş Bankası 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Türkiye İş Bankası insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Türkiye İş Bankası iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma Arası 09:00-12:30 & 13:30-17:00

Uygun Pozisyonlar: Bireysel Müşteri Temsilcisi, Gişe Yetkilisi, Güvenlik Görevlisi, Saha Satış Personeli, Aktif Satış Temsilcisi, Stajyer, Tarım Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Genel Müdür, Bölge Müdürü, Bordro Yöneticisi, Şube Asistanı, Müşteri Hizmetleri Yetkilisi, Yazılım Geliştirme Uzmanı, Makam Şoförü, Satış Yöneticisi, Bilgi Teknolojileri Yetkilisi, Servis Görevlisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.netResmi Web Sitesi

İş’e Alım Süreci

Bankamızda göreve başlayacak çalışanlar, işe alım aşamasında her pozisyon özelinde farklı değerlendirme araçlarına tabi tutulmaktadır. İşe alımda kullanılan tüm araçlar uluslararası standartlarda olup yetkili kurumlarca geçerlilik ve güvenilirlikleri kanıtlanmıştır.
isbank-alim-sureci
Yazılı Sınav: Adaylarımızı mesleki bilgi, sayısal-sözel yetenek vb. konularda ölçmek için farklı türde yazılı sınavlar uygulanır.
Değerlendirme Merkezi Uygulamaları: Adayların güçlü ve gelişime açık yönlerinin tarafsız şekilde saptamak için kullanılır. Bu uygulamalar adayların performansını yapılandırılmış iş simülasyonlarıyla gözlemleme olanağı sağlar ve adayın görevinde nasıl performans göstereceği konusunda bilgi verir.
Yetkinlik Bazlı Mülakatlar: Yetkinlik bazlı mülakatlar, yapılandırılmış mülakatlar olup, adayın geçmişte yaptığı işler, gösterdiği davranışlar, aldığı sorumluluklar vb. kanıtlardan yola çıkarak, gelecekteki performansının değerlendirilmesini sağlar.
Panel Mülakatlar: Teknik mülakat veya klasik mülakat şeklinde gerçekleşen, en az iki kişinin katıldığı ve Bankamızda çalışmak için aranan temel yetkinliklerin sorgulandığı mülakat türüdür.
Kişilik Envanterleri: Adayların kendi yetkinliklerini nasıl değerlendirdiklerini, davranış ve eğilimleri ile ilgili soruları yanıtlayarak aktardıkları değerlendirme aracıdır.

Güncel başvurular:

Müfettiş Yardımcılığı Sınavı – 06.12.2014 
Bankamızın Müfettiş Yardımcılığı pozisyonu için sınavla eleman alınacaktır. Başvurular 19 Eylül -24 Kasım 2014 tarihleri arasında kabul edilecektir. Sınavın ilk aşaması 6 Aralık 2014 tarihinde gerçekleşecektir.
İstanbul İli Çağrı Merkezi Memur Alım Sınavı -17.11.2014 ve İzleyen Tarihler
Bankamızda  Çağrı Merkezinde görevlendirilmek üzere, 17 Kasım 2014 ve izleyen tarihlerde Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.
Bölgesel Memur Alım Sınavı – 02.11.2014 ve İzleyen Tarihler
Bankamızın  Ankara ve Manisa Bölgelerinde bulunan Şubelerinde görevlendirilmek üzere, 02 Kasım 2014 ve izleyen tarihlerde Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.
Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı –  18.11.2014 ve İzleyen Tarihler
Bankamızın Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere,  18 Kasım 2014 ve izleyen tarihlerde Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı düzenlenecektir.
İstanbul İli Memur Alım Sınavı -20.10.2014 ve İzleyen Tarihler
Bankamızın İstanbul ilinde bulunan Şubeleri ve Genel Müdürlük bölümlerinde görevlendirilmek üzere, 20 Ekim 2014 ve izleyen tarihlerde Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.
İnşaat Mühendisi Alım
İstanbul ilinde görevlendirilmek üzere İnşaat Mühendisi alımı gerçekleştirilecektir.
 

Aramalar: , , , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 

2 Comments

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir