Turkish Bank İş İlanları 2017

Turkish Bank 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Turkish Bank insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Turkish Bank iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

 

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma Arası 09:00-12:30 & 13:30-17:00

Uygun Pozisyonlar: Bireysel Müşteri Temsilcisi, Gişe Yetkilisi, Güvenlik Görevlisi, Saha Satış Personeli, Aktif Satış Temsilcisi, Stajyer, Tarım Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Genel Müdür, Bölge Müdürü, Bordro Yöneticisi, Şube Asistanı, Müşteri Hizmetleri Yetkilisi, Yazılım Geliştirme Uzmanı, Makam Şoförü, Satış Yöneticisi, Bilgi Teknolojileri Yetkilisi, Servis Görevlisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.netResmi Web Sitesi

Turkish Bank İnsan Kaynakları Yönetimi; bankamız hedefleri doğrultusunda, üst yönetimin stratejik bir iş ortağı olarak, birimlerle koordineli çalışmaktadır.

Bankamız İnsan Kaynakları Yönetimi; kurumsal değerlerimize bağlı kalırken, kendi alanındaki uygulama ve gelişmeleri sürekli izleyen, yenilikleri adapte eden ve açık iletişimin ön planda olduğu bir yapıdadır.

ÇALIŞAN İSTATİSTİKLERİ

2014 Ekim sonu itibariyle,

Genel Müdürlük ve 19 Şubemizde 266 çalışanımız bulunmaktadır.

• Çalışanlarımızın yaş ortalaması 38’dir.
• Kıdem ortalaması 6 yıldır.
• Çalışanlarımızın 134’ü kadın, 132’si erkektir.
• Önlisans ve üstü eğitim almış personel sayısı 198’dir.

İŞ ve KARİYER OLANAKLARI

Üniversite Öğrencisi Adaylar: Üniversite öğrencisi adaylara bankamızda Hazine Yönetimi dışında, Genel Müdürlük birimlerinde ve Şubelerimizde sadece zorunlu staj kapsamında staj yapma imkanı verilmektedir.

Bankamızda staj yapacak öğrenciler önlisans 1. ve 2. sınıf , lisans 2. ve 3. sınıf öğrencileri arasından seçilmektedir. Stajyerlerimize yemek ve servis imkanı sunulmaktadır.

Yeni Mezun Adaylar: Yeni mezun adaylar, Yönetici Adayı ve/veya Müfettiş Yardımcısı sınavlarına girebilir, internet siteleri aracılığıyla yayınlanan ilanları takip ederek şubelerimizde gişede görev almak üzere Müşteri Temsilcisi pozisyonu veya Genel Müdürlük birimlerimizde deneyimsiz aday ilanlarına başvurabilirler.

Yönetici Adayı ve/veya Müfettiş Yardımcısı pozisyonları için genel yetenek sınavı uygulanmakta, geçerli TOEFL belgesi talep edilmektedir. Sınav sürecinde başarılı olan, geçerli TOEFL belgesine sahip adaylar mülakat sürecinde değerlendirilmektedir.

Deneyimli Adaylar: Büyümekte olan Bankamızda Şubeler ve Genel Müdürlük birimlerinde ihtiyaç duyulan çeşitli pozisyonların ilanlarına Bankamız internet sitesinden veya ilgili iş arama sitelerinden ulaşabilirsiniz.

ÜCRETLENDİRME

Ücret ve Ödemeler: Bankamızda ücret paketi, brüt maaş, İngilizce dil tazminatı ve diğer yan haklardan oluşmaktadır.

Çalışanlarımız 12 ay üzerinden ücret almakta, ücretler brüt maaş tutarı üzerinden ay sonlarında ödenmektedir. Bankamızda ücret zamları yılda bir kez Nisan ayında uygulanmaktadır.

Ücret zamlarında enflasyon oranı ve çalışanların performansı dikkate alınmaktadır.

EĞİTİM

Eğitimlerimiz, bankamızın hedef ve stratejilerine paralel olarak tüm çalışanlarımızın kariyer ve kişisel gelişim ihtiyaçlarına göre belirlenir.

Eğitimler sınıf içi, iş başı eğitim veya web tabanlı eğitim olarak düzenlenir. Bazı eğitimlerimiz ise bankamızda konusunda uzmanlaşan çalışanlarımız tarafından verilmektedir.

Müfettiş Yardımcısı ve Yönetici Adayı olarak işe yeni başlayan deneyimsiz çalışma arkadaşlarımızın bankamıza adaptasyonlarını sağlamak, kurum kültürünü yerleştirmek ve temel bankacılık eğitimi vermek amacıyla eğitim programları organize edilmektedir. Deneyimli çalışanlarımız için ise oryantasyon programı düzenlenmektedir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Henüz askerlik görevimi tamamlamadım. İş başvurusunda bulunabilir miyim?

Askerliğini tamamlamış adaylar tercih edilmektedir.

İşe alım sırasında uygulanan sınav ve mülakatlar hakkında bilgi alabilir miyim?

Müşteri Temsilcisi ve Yönetici Adayı / Müfettiş Yardımcısı olarak başvuran deneyimsiz adaylar sınava tabii tutulmaktadır. Başarılı olan adaylar mülakat sürecine davet edilmektedir. Deneyimli adaylara yönelik işe alımlar mülakat süreci ile yapılmaktadır.

Staj yapmak için nasıl başvurabilirim?

Bankamızın stajyer kriterlerini sağlıyorsanız, Bankamız internet sitesinden veya ilgili iş arama sitelerinde yer alan “Stajyer İlanına” veya “Genel Başvuru” ilanına özgeçmişinizi ileterek başvurabilirsiniz.

İşe alımlarda Üniversitelerin hangi bölümlerini tercih ediyorsunuz?

Genellikle üniversitelerin İ.İ.B.F bölümlerinden mezun olan adaylar Bankamızca tercih edilmektedir ancak Bilgi Teknolojileri, Halkla İlişkiler vb. destek birimlerimizde iş kolu ile ilgili bölümlerden mezun adaylar değerlendirilmektedir.

Lise mezunuyum iş başvurusu yapabilir miyim?

Bankamızda sadece Güvenlik Görevlisi kadrolarında lise mezunu adaylar değerlendirilmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir