Turkcell Global Bilgi İş İlanları 2017

Turkcell Global Bilgi 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Turkcell Global Bilgi insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Turkcell Global Bilgi iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: DESTEK TAKIM ÜYESİ, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Engelli Müşteri Temsilcisi,

Yazdırılabilir Başvuru Formu:Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Kariyer
Turkcell Global Bilgi, lider olma gücünü çağrı merkezi operasyonlarını yönetme konusundaki sahip olduğu deneyim, bilgi, teknolojik alt yapı ve nitelikli insan kaynağından almaktadır. Çağrı merkezi operasyonlarında görev yapan kadrolar dışında; İnsan Kaynakları, Bilgi teknolojileri, İş geliştirme, Süreç Yönetimi, Müşteri Deneyimi Geliştirme, Satış Yönetimi vb uzmanlık alanlarında görev yapan geniş ve nitelikli bir insan kaynağına da ihtiyaç duymaktadır.

İŞE ALIM SÜRECİMİZ
İşe alım süreci, gerek organizasyon içinde katma değer sağlamış yetkin ve performansı yüksek çalışanları, gerekse şirkete katma değer sağlayacak yeteneklerin bulunması ve standart değerlendirme süreçleri ile organizasyona kazandırılmasını kapsamaktadır. Bu doğrultuda, konusunda işe alım personelleri tarafından çeşitli kanallar kullanılarak (web sitesi, başvurular, kariyer portalleri, sosyal platformlar, danışmanlık hizmeti veren şirketler) insan kaynağa ulaşmakta ve istihdam sağlamaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir