Türk Tuborg İş İlanları 2017

Türk Tuborg 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Türk Tuborg insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Türk Tuborg iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 – 18.00

Uygun Pozisyonlar: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar, Bayi Satış Temsilcisi, Operatör,  Off Trade Saha Merchandiser, Dağıtıcı Yardımcısı, Satış Yönetmeni, Satış Temsilcisi, Mekanik Bakım Teknisyeni, Satış Analiz Uzmanı, Satış Muhasebesi Uzmanı, Şehir: Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), İzmir, Samsun, Trabzon.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

İşe Alım

İşe alım sürecimizde kalite hedefimiz ve değerlerimiz ışığında doğru pozisyona doğru adayları yerleştirmeyi amaçlıyoruz.

Tüm iş başvurularını Kariyer.net üzerinden yayınlanan ilanlarımız aracılığı ile kabul ediyoruz. Adaylarımız kendi niteliklerine uygun bir ilan olmadığı takdirde Genel Başvuru ilanımıza başvurarak veritabanımızda yer alabiliyorlar.

İşe alım sürecimizde adaylarımızı pozisyonun gerektirdiği bilgi, deneyim ve yetkinlik kriterleri kapsamında, yetkinlik bazlı mülakat, sayısal ve sözel genel yetenek testleri, mesleki kişilik envanteri ve vaka çalışmaları gibi araçlarla değerlendiriyoruz.

Şirketimizde işe başlayan çalışanlarımızı uyum süreçlerini kolaylaştırmak ve hızlandırmak için Bira-Der Sistemimize ve Oryantasyon Programımıza dahil ediyoruz.

Ücretlendirme/Maaş ve Yan Haklar

Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikamız ile poziyon bazında adil, dengeli ve işgücü pazarında rekabetçi bir ücret yapısına sahip olmayı, yüksek performansı ödüllendirmeyi ve sürdürülebilir kılmayı hedefliyoruz.

Ücret ve Yan Haklar Politikamızın temelini uluslararası olarak kullanılan pozisyon değerlendirme sistemi oluşturuyor. Bu sistem ile kişiden bağımsız, görev tanımına dayalı bir pozisyon değerlendirme yapıyor ve pozisyon sınıfları bazında ücret politikamızı belirliyoruz.

Her yıl çok sayıda firmanın yer aldığı ücret araştırmalarına katılarak sektör bazında ücret piyasasını yakından takip ediyoruz.

Pozisyon sınıfı ve ücret araştırma verilerine ek olarak, kişisel performans ve ekonomik göstergeleri de gözden geçirerek ücret artış çalışmalarımızı tamamlıyoruz.

Tüm bu ücret çalışmalarımızla birlikte toplam gelir paketinin bir parçası olan yan haklarımızla da çalışanlarımızı destekliyoruz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir