Trakya Cam İş İlanları 2017

Trakya Cam 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Trakya Cam insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Trakya Cam iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: MAĞAZA SATIŞ ELEMANI, İşçi, Ambar Sorumlusu, Güvenlik Amiri, Mamul Ambar Memuru, Mamul Ambar Sorumlusu,  Proses Kontrol Teknisyeni

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Trakya Cam Sanayii Hakkında

Trakya Cam Sanayii A.Ş., 17 bağlı ortaklık, 3 iş ortaklığı ve 3 iştirakten oluşmaktadır. Şirket, 1978 yılında kurulmuş ve 1981 yılında üretime başlamıştır. Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. Topluluğuna bağlı bir kuruluş olan Trakya Cam Sanayii A.Ş., en son teknolojiler kullanılarak ürettiği

• temel camlar (düzcam, buzlu cam, ayna, lamine cam, kaplamalı cam)
• otomotiv camları, enkapsüle camlar ve diğer ulaşım araçları camları,
• enerji camları,
• beyaz eşya camları,

ile inşaat, otomotiv, enerji, mobilya, beyaz eşya ve tarım sektörlerine girdi sağlamaktadır.

Kurulduğu tarihten bugüne sektöründe birçok ilke imza atmış ve hem Türkiye’de, hem de bölgede düzcam sanayinin gelişmesine öncülük etmiş olan Trakya Cam Sanayii A.Ş 1981 yılında Lüleburgaz’da işletmeye aldığı Trakya Fabrikası ile ülkemizde, Doğu Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ekseninde, modern float teknolojisi ile düzcam üretimi yapan ilk firma olmuştur.

Trakya Cam bundan sonra da bölgesel liderlik vizyonu ve çok odaklı üretim anlayışı çerçevesinde öngördüğü ve başlattığı büyüme planına sadık kalarak önemli yatırım projelerini sürdürmenin yanı sıra, hızlı büyümenin temellerini oluşturacak kararlar almaya ve yeni girişimlere devam etmiştir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir