Toros Gübre İş İlanları 2017

Toros Gübre 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Toros Gübre insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Toros Gübre iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: PAZARLAMA VE SATIŞ TEMSİLCİSİ, İş Sağlığı ve Güvenliği Görevlisi,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Toros Tarım’ın insan kaynakları politikasının temelini, Tekfen Grubu’nun tüm iştiraklerinde olduğu gibi, “Çalışanlarımız en değerli kaynağımızdır” anlayışı oluşturur. Tekfen Grubu gibi Toros Tarım da belirlenen hedeflere, kalite ve maliyetten ödün vermeden, en hızlı şekilde ulaşmak için insan kaynaklarının önemine inanır. Çalışanların takım anlayışıyla eşgüdüm ve etkin iletişim içinde, ortak hedefler çevresinde bütünleşerek şirket çıkarları doğrultusunda hareket etmesini, başarının en önemli gereği sayar.

Toros Tarım, gerek çalışanlarının iç memnuniyetini artırmak, gerekse şirketin personelden en üst derecede yararlanmasını sağlamak amacıyla etkin bir insan kaynakları programı uygulamaktadır.

Toros Tarım Hakkında

Faaliyetlerini Toros Tarım adı altında sürdüren Tarımsal Sanayi Grubu, Tekfen Holding’in dört ana işkolundan birini oluşturmakta ve Tekfen’in en büyük ikinci operasyonunu temsil etmektedir. 2013 yılında 1.423 milyon TL ciro gerçekleştiren Tarımsal Sanayi Grubu, Tekfen Holding’in yıllık toplam cirosu içinde %37’lik bir paya sahiptir. Türkiye’nin en büyük 50 sanayi kuruluşu arasında yer alan Toros Tarım, sergilediği ticari başarının yanı sıra çiftçi dostu uygulamaları, kalite anlayışı, işletme standartları ve öncü uygulamaları itibariyle de sektörde saygın bir konuma sahiptir.

Günümüzde Türk tarımında çok önemli bir yere sahip olan ve faaliyetlerini çokyönlü olarak tarımın çeşitli alanlarında devam ettiren Tekfen Tarımsal Sanayi Grubu’nun temelleri 1974 yılında Toros Tarım’ın kurulmasıyla atılmıştır. Grubun ilk üretim tesisi olan Ceyhan fabrikasının 1981 yılında hizmete girmesinin ardından üretim tesislerine yenileri eklenmiş ve grubun faaliyetleri gübre üretimi dışında başka alanların da eklenmesiyle zaman içerisinde çeşitlenerek zenginleşmiştir.

Birbirini tamamlayan nitelikteki çok sayıda hizmet ve faaliyeti bir arada bünyesinde bulundurması, Toros Tarım’ı rakiplerinden ayıran en temel özelliklerden biridir. Grup, üreticinin birden fazla ihtiyacını karşılayan yapısı ve çiftçiye destek olmayı ilke edinen anlayışıyla rekabette bir adım öne çıkmakta ve pazardaki lider konumunu her geçen gün biraz daha güçlendirmektedir. Toros Tarım, bugün iş hacmi, ürün/hizmet yelpazesi ve pazar payıyla Türkiye’nin kendi alanındaki en büyük kuruluşudur.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir