Tiryaki Gıda Grubu İş İlanları 2017

Tiryaki Gıda Grubu 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Tiryaki Gıda Grubu insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Tiryaki Gıda Grubu iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Fabrika Müdürü, Hazine Yöneticisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları:

İŞE ALIM

Şirketimiz tarafından işe alınacak adaylarda aranan ortak özellik, pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinliklerin yanında şirketimiz değerleriyle doğru orantılı kişilik özelliklerine sahip olunmasıdır.

İnsan kaynağı ihtiyacımızın karşılanmasına yönelik olarak, kurumsal web sayfamız www.tiryaki.net üzerinden veya www.kariyer.net üzerinden yapılan başvurular veya pozisyonun gerekliliğine göre danışmanlık firmaları ile çalışılmaktadır.

İşe alım değerlendirmelerinde pozisyonun gerekliliğine göre; mülakat, sözel-sayısal yetenek testi, yabancı dil sınavı ve kişilik envanteri yapılmaktadır.

Neden Tiryaki?

Tarımsal gıda sektörü; hem Türkiye’de hem de dünyada nüfus, gelir artışı, değişen tüketim alışkanlıkları ve kentleşmeye paralel olarak gelişmekte; özellikle gelişen ekonomi bölgelerinde hızlı bir büyüme eğilimi göstermektedir. Türkiye tarımsal gıdalar sektörünün lideri olan Tiryaki, stratejik konumu ve sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesi sayesinde bu hızlı büyümenin tam merkezinde yer almaktadır. Tiryaki, kariyerinizi sürekli gelişmekte olan sektörün hızla büyüyen lider şirketinde devam ettirmeniz için size de imkânlar sunmaktadır. Fortune Dergisi’nin 2011 yılında yaptığı araştırmada Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri arasında yer alan Tiryaki, size şirket içerisinde birçok alanda uzmanlaşma fırsatı vermektedir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir