Tırsan İş İlanları 2017

Tırsan 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Tırsan insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Tırsan iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: tiryakiler.com

Tiryakiler Şirketler Grubu kurumsallaşmasını tamamlamış, hisselerinin tamamı Tiryaki Ailesine ait bir aile şirketidir. Grup bünyesinde 600’den fazla çalışanına istihdam sağlamakta ve gelecek planlarını sektöründe liderliğini sürdürecek ve global pazarda giderek yerini sağlamlaştıracak şekilde yapmaktadır.

Tiryakiler Grubunun globalleşme anlayışında müşterimizin ihtiyacı esastır. Müşterilerimizin açıldıkları veya faaliyet gösterdikleri pazarlarda var olma hedefi ile gelişen ve büyüyen pazarlara da girmekteyiz. Pazarın ve müşterimizin ihtiyacına göre lokal montaj, lokal depo yönetimi veya benzeri uygulamalar ile hareket etmekteyiz. Global hareket ederken yerel düşünebilmemiz bulunduğumuz ülkelerde yerel ekipler ile çalışarak mümkün olabilmektedir.

Halihazırda lokal olarak üretim ve/veya montaj yaptığımız ülkeler Türkiye, Rusya ve Mısır dır. Uzak Doğu’da Tayland’da lokal montaj tesisi kurulumu için çalışmalarımız devam etmektedir. Müşterilerimize global lokasyonlarında tam zamanında ve JIS hizmet verebilmek için Amerika, Almanya, İtalya, Tayland, Hindistan ve Çin’de lojistik depoları ile çalışmaktayız. Aşağıdaki görsel mevcut global erişimimizi göstermetedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir