THY OPET İş İlanları 2017

THY OPET 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

THY OPET insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda THY OPET iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İşe Alım Süreci

İşe alım sürecimizin amacı, insan kaynakları politikamızla uyumlu, organizasyondaki açık pozisyonlar için uygun nitelik ve yetkinliklere sahip insan kaynağını bünyemize kazandırmaktır.

Adayların yetkinlik ve teknik bazda işe uygunluğunun değerlendirilmesinde pozisyonun niteliklerine uygun olarak aşağıdaki değerlendirme araçlarının tümü veya birkaçı uygulanır. İnsan Kaynakları Bölümü ve ilgili iş birimleri bu adaylarla gerekli görüşmeleri yapar.

  • Yetkinlik Bazlı Yapılandırılmış Mülakatlar
  • Kişilik Envanterleri
  • Yabancı Dil Yeterlilik Sınavı

Tüm bu değerlendirmeler sonucunda uygun bulunan adaylara iş teklifi yapılır.

Türk Hava Yolları A.O. ve OPET Petrolcülük A.Ş.’nin %50’şer ortaklığıyla, 18 Eylül 2009 tarihinde 75 milyon dolarlık yatırım bütçesiyle kurulan THY OPET Havacılık Yakıtları A.Ş., hava araçlarının ihtiyacı olanyakıtın depolanması ve uçağa ikmali alanlarında faaliyet göstermektedir.

Avrupa’nın lider hava yollarından biri olma yolunda ilerleyen Türk Hava Yolları’nın havacılık alanındaki uzmanlığını OPET’in akaryakıt alanındaki köklü geçmişiyle birleştirerek kurulan THY OPET, deneyimli ve konusunda yetkin insan kaynağı ile birlikte odaklandığı “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ve Yüksek Kalite” anlayışıyla yurtiçi ve yurtdışında faaliyette bulunduğu her kategoride referans şirket olmayı hedeflemektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir