Teyvaş Catering İş İlanları 2017

Teyvaş Catering 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Teyvaş Catering insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Teyvaş Catering iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: teyvas.com

İK POLİTİKAMIZ

Teyvaş’ ın en büyük kapitali “insan”dır. Bu da İnsan Kaynakları politikasının temelini oluşturur.

  • Doğru işte, doğru insan istihdam etmektir.
  • Bilginin paylaşımı esastır. Her kademedeki yöneticiler, kadrolarındaki personeli yetiştirmekle yükümlüdürler.
  • Organizasyondaki tüm görevlerin en iyi şekilde yapılmasını sağlamak amacıyla, her görevin kesin ve açık tanımı yapılır. Bu görevi yerine getirecek personelde bulunması gereken nitelikler tespit edilir.
  • Tüm görev kademelerindeki çalışanların, görevlerini yaparken sahip olacakları yetki ve yüklenecekleri sorumlulukların sınırlarını açık olarak belirlemektir.
  • Her kademedeki yöneticiden, bölümlerindeki personel ile aralarında sevgi ve saygıya dayalı ve grubun misyonu doğrultusunda bir iş ortamı oluşturmaları istenir.
  • Üst-ast ilişkilerinin belirli bir saygı ve iş sınırları içinde kalmasına dikkat edilir. Bu prensibi devamlı ve sistemli şekilde bozmak eğiliminde olan personel şirketten uzaklaştırılır ve grup bünyesinde bir daha istihdam edilmez.
  • Şirket içi haberleşmeye, işlerde sürati ve verimliliği sağlayan fonksiyon olarak gereken önem verilir. Bu nedenle şirket yönetimi tarafından tüm çalışanlardan gelecek görüş, fikir ve sorunlar dikkatli bir şekilde izlenir ve değerlendirilir.
  • Yapılan işlerde verimliliği arttırıcı bir faktör olarak, eğitimin her kademedeki personel için gerekli ve yararlı olduğuna inanılır.
 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir