Tetaş İş İlanları 2017

Tetaş 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Tetaş insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Tetaş iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Aşçı Yardımcısı, Üretim Elemanı-Yetiştirilmek Üzere, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Şoför,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

1982 yılında konfeksiyon makineleri sektörüne hizmet vermek amacı ile İstanbul’da kurulmuştur.

Bugün tekstil makineleri, ayakkabı makineleri, etiket makineleri ve yedek parça sektöründe de faaliyet gösteren TETAŞ AŞ, teknik servis hizmetini de bünyesine katarak 295 personeli,6 şubesi, 4 temsilciliği ve yaygın satış sonrası servisi ile topluluğun diğer firmalarının lokomotifi olmuştur. TETAŞ Şirketler Grubu, halen 17 ayrı firmadan ve yaklaşık 1800 personelden oluşmaktadır.

TETAŞ AŞ’nin hızlı büyümesinin ardında; piyasanın gereksinimlerini iyi tespit edebilmesi, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi, insan kaynaklarına ve çalışanlarına verdiği önem ve bilgiyi tabana yayma politikası bulunmaktadır.

Yabancı ülkelerden ithal ettiği makine ve makine yedek parçalar ile satış sonrası teknik desteği, ayrıca ürettiği konfeksiyon ürünleriyle kendi konumunda rakipsiz hale gelen TETAŞ AŞ., hizmet kalitesiyle ülkemizin kalkınmasında önemli bir konuma sahip olan tekstil sektörüne katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Tetaş Şirketler Grubu’nun Hadımköy’de inşaatı devam eden yeni binası ise 2008 yılında faaliyete geçecektir. Bu yeni binada tüm üretim yapan grup şirketlerinin imalat, depolama, sevkiyat birimleri ile Tetaş Tekstil A.Ş.’nin teknik servis, makine revizyon, depo ve sevk birimleri faaliyet gösterecektir. Çalışan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan TETAŞ’ın bu yeni binasında showroom, satış mağazaları, eğitim salonları, tasarım birimleri, misafirlerin konaklayabileceği bir motel, fitness salonu, sağlık birimi, kreş ve konferans salonları yer alacak.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir