Tepe Home İş İlanları 2017

Tepe Home 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Tepe Home insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Tepe Home iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Kasiyer

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Tepe Home Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri Ticaret A.Ş. 1997 yılında Bilkent Holding’e bağlı olarak kurulmuş, ülkemizde mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en büyük mağazalar zinciridir.

Kuruluşundan itibaren hızlı bir büyüme sürecine giren Tepe Home, ilk mağazasını 1998 yılında Bilkent Center Alışveriş Merkezi’nde faaliyete geçirmiş olup; bugün 34 mağaza ve 110.000 m2’i aşan satış alanıyla faaliyet göstermektedir.  Tepe Home’un faaliyet gösterdiği mağazaların 8’zi İstanbul’da, 2’si Ankara’da, birer tanesi ise İzmir,İzmit,Adana, Antalya,Alanya,Batman,Çanakkale Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Giresun, Uşak,Kayseri, Konya, Ordu,Trabzon, Samsun, Kütahya, Nevşehir,Van,Hatay, Azerbaycan ve KKTC Lefkoşe’de işletilmektedir.

Ülkemizde aynı mekân içinde ve büyük alanlarda her türlü ev ofis mobilyasıyla ev aksesuarının birlikte müşterilere sunulması uygulaması Tepe Home tarafından başlatılmıştır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir