Teknoser İş İlanları 2017

Teknoser 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Teknoser insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Teknoser iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Saha Teknisyeni, Atölye / Yazıcı Onarım Teknisyeni, Bakım Onarım Teknisyeni, GENEL BAŞVURU / ENGELLİ KADROSU, Süreç Yönetim Uzmanı, Depo Elemanı, Depo Uzman Yardımcısı, 1. Seviye Destek Teknisyeni

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Teknoser, 1998 yılında Hitay Yatırım Holding bünyesindeki Exim’in tüm faaliyetlerinin Teknoser çatısı altında birleştirilmesi ile kurulmuştur. OT/VT alanında sunduğu hizmetler ve POS terminallerinin kurulumu, eğitimi, arıza-bakım ve onarımı gibi saha hizmetleri alanında uzun yıllar başarılı bir gelişim gösteren Exim’in tüm donanım ürünlerinin servis, bakım ve kurulum hizmetlerinin departman yapısından çıkarılmasıyla kurulan Teknoser, daha sonra Türkiye’nin en geniş ağa sahip servis şirketlerinden biri olmuştur.

2007 yılında ise Hitay Yatırım Holding grup şirketlerinden Planet A.Ş. hisselerinin tamamının, 26 milyon Euro karşılığında Fransız Ingenico firmasına satılmasıyla yine aynı grubun şirketlerinden olan Universal Kart Hizmetleri ile Teknoser şirketleri “Teknoser Group” çatısı altında toplanmıştır. Teknoser, bugün 81 il ve bu illerin tüm ilçelerinde, sistem bütünleştirme projelerinde yerinde kurulum, bakım, destek hizmeti verebilecek bir organizasyona sahiptir. Türkiye çapında 65 ofisi ve 800’ün üzerinde çalışanıyla, hizmetlerin tamamını kendi bünyesinde gerçekleştiren, sektörün öncü sistem entegratörü firmaları arasındadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir