Teknosa İş İlanları 2017

Teknosa 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Teknosa insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Teknosa iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

   Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. Staj başvurusu için uygun pozisyonlarda bulunan stajyer alım ilanına başvurabilirsiniz.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Danışmanı Full/Part, Genel Başvuru, Satış Danışmanı Engelli, Depo Müdür Yardımcısı, Müşteri Hizmetleri Destek Elemanı, Bayi Satış Yöneticisi, Stok Planlama Uzmanı, Tedarik Zinciri Analisti, E-Ticaret İçerik Destek Elemanı, Uzun Dönem Üniversite Stajyeri, Lise Stajyeri, Depo Elemanı, Lojistik Uzmanı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi.

İŞE ALIM SÜRECİ

Teknosa’nın başarısının arkasındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlar için doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Adaylarımızda aradığımız ortak özellikler; pozisyonun gerektirdiği eğitim, tecrübe ve yetkinlikler ile beraber Teknosa kurum kültürü ve değerleriyle uyumlu kişilik özelliklerine sahip olmalarıdır. Personel ihtiyaçlarımız doğrultusunda telefon mülakatı, toplu mülakat, panel mülakat ve bire bir mülakat türlerini kullanmaktayız. Mülakatlarımızı yetkinlik bazlı mülakat tekniği ile gerçekleştirmekteyiz. Pozisyona göre yabancı dil testi, kişilik envanteri, teknoloji testi ile grup çalışmaları ve vaka çalışmalarını içeren değerlendirme merkezi uygulamaları da gerçekleştirilmektedir. İlk mülakat, İşe alım yetkilisi tarafından gerçekleştirilir ve adayın pozisyona uygunluğu ile yetkinlikleri ölçülür. Bu süreçte başarılı olan adaylar ilgili birim yöneticisi ile ikinci bir mülakata davet edilir. Aday, gerekiyorsa üçüncü bir görüşme sürecine de dahil olabilmektedir. Tüm bu değerlendirmeler sonucunda uygun bulunan adaylar için referans kontrolü ve iş teklif sürecine geçilir. Başvuru yapan tüm adaylara telefon ya da e-mail yolu ile bilgilendirme yapılmakta ve özgeçmişleri farklı pozisyonlar için değerlendirilmek üzere veri tabanımızda saklanmaktadır.

SOSYAL OLANAKLAR

Sağlanan Yan Haklar

Yemekhane (Öğle Yemeği Servisi)
İçecek ve Yiyecek Otomatı
Personel Servisi
Otopark (Özel Araç, Şirket ve Ziyaretçi Araçları)
Kreş Yardımı
Özel Sağlık Sigortası, Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası (göreve bağlı)
Şirket aracı, cep telefonu hattı, notebook ve mobil internet erişimi olanağı (göreve bağlı)
Sosyal Ortamlar
Dinlenme Salonu
Kütüphane
Oyun Alanı (Oyun Konsolu, Masa Tenisi vb.)

Sağlık ve Bakım

Şirket Doktoru
Bilgilendirici Seminerler ve Sağlık Taramaları

Diğer Olanaklar

Sabah Kahvaltısı
Kuru Temizleme
Gündemi her ofis katında bulunan LCD TV ile takip edebilme olanağı
Katlarda genel kullanıma açık mutfak
Çalışanlara teknik, idari, çalışma ilişkileri vb. konularda destek veren Yardım Masası Uygulaması
Seminer, Toplantı ve Eğitim Odaları
Bankamatik
Şirketlerle yapılan anlaşmalar neticesinde, Teknosa çalışanlarına çeşitli kampanya/indirim olanakları
Evlenen ve yeni bebeği olan personele altın hediyesi

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir