Teknogon İş İlanları 2017

Teknogon 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Teknogon insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Teknogon iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz  08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

HMY’nin başarısı, şirketimizde en iyi profesyonellerin çalışmasından kaynaklanmaktadır. Takımımıza entegre olabilecek ve projemizi bitirmeye yardım edecek istekli insanlar arıyoruz.

Motive ve teşvik edici bir ortamda, uluslararası içerikler ve sürekli devam eden eğitim imkanları ve profesyonel gelişim sunuyoruz.

HMY-Teknogon kurulduğu 1969 yılından günümüze, büyüyen Türkiye’nin dinamosu olan perakende sektörü ile büyümeye devam ediyor. 44 yıllık yerel birikimini ve HMY grubunun 80 yıllık tecrübesini perakend esatış alanları haline dönüştürüyor.

Dünyanın lider ekipman üreticisi olan HMY’nin stratejik üssü olan HMY-Teknogon, Türkiye’mize olan inancını Çerkezköy’de yeni inşa ettiği fabrikası ile perçinlemiş bulunuyor.

HMY Grubunun; Doğu Avrupa, Rusya, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu ve Afrika bölgeleri için üretim ve yönetim merkezi olan HMY-Teknogon yeni ve modern üretim tesisleri ile Türkiye İhracatına ve İstihdamına katkı sağlamaya devam ediyor.

HMY-Teknogon, Türkiye’nin ve sektörünün potansiyeline olan güçlü inancı, yatırımları, insan kaynakları, üretim tesisleri ve hizmet kalitesiyle, yani tüm gücüyle Türkiye’nin geleceğine koşuyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir