Teknik Alüminyum İş İlanları 2017

Teknik Alüminyum 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Teknik Alüminyum insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Teknik Alüminyum iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Bilgi İşlem Sistem Sorumlusu, SATIŞ DESTEK ELEMANI, Muhasebe Memuru, Satış Sorumlusu, Mekanik Bakım Operatörü, Elektrik Elektronik Bakımcı,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İŞE ALMA VE YERLEŞTİRME
Şirketimizde yıllık iş planları ve hedefleri doğrultusun da onaylanmış bütçeler doğrultusunda işe alım ihtiyaçları giderilmektedir. Pozisyonların öncelikle grup içi kaynaklardan karşılanması, sonrasında dış kaynakların kullanımı genel prensiplerdendir.

EĞİTİM
Yıllık eğitim ihtiyaçları doğrultusunda, eğitim planlarımız yapılmakta olup, eğitim kurulundan geçtikten sonra eğitim organizasyonlarımız gerçekleştirilmektedir. Kişi başı yıllık eğitim saatimiz, 2010 yılı için 10 adam/saat’dir.

ORYANTASYON
İşe alınan her personel işe başladıktan sonra şirketiçi oryantasyon eğitiminden geçmektedir.

BÖLÜM VE ŞİRKETİÇİ TEKNİK EĞİTİMLER
Çalışanlarımız, bölüm faaliyetlerini bilmek ve mesleki teknik bilgilerini geliştirmek için şirketiçi teknik eğitimlerden geçmektedir.

PROFESYONEL FİRMA EĞİTİMLERİ
Kişisel gelişimlerini sağlamak ve yetkinliklerini arttırmak için, profesyonel firmalardan yöneticilik ve kişisel gelişim eğitimleri alınmaktadır.

ÜCRET YÖNETİM SİSTEMİ
Çalışanlarımızı enflasyondan koruma ve performanslarını değerlendirmek üzere yılda bir kez ücret ayarlaması yapılmaktadır. Ayrıca, erzak, evlendirme ve ölüm yardımı gibi sosyal ödemelerimizde bulunmaktadır.

SOSYAL FAALİYETLER
Çalışanlarımızın motivasyonlarını yükseltmek ve iletişimini kuvvetlendirmek üzere, çeşitli sosyal faaliyetlerimiz yapılmaktadır.

 

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir