Tekin Acar Kozmetik İş İlanları 2017

Tekin Acar Kozmetik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Tekin Acar Kozmetik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Tekin Acar Kozmetik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 10.00 – 22.00 Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 10.00 – 22.00

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru formu doldurularak uygun pozisyonlara alımlar yapılmaktadır. Engelli Personel alımı için resmi site üzerinden başvurunuz.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Tekin Acar Cosmetics, kozmetik perakendeciliği sektöründe 30 yılı aşan tecrübesi, sektöre kazandırdığı yenilikler ve Türkiye’nin 25 ilinde 500 çalışanı ve 77 mağazasıyla lider markadır.

En önemli sermayesinin insan kaynakları olduğunun bilinciyle hareket eden ve stratejik planları doğrultusunda orta ve uzun vadeli hedeflerini göz önünde bulundurarak insan kaynakları planlaması yapan Tekin Acar Cosmetics’te kariyer planınızı oluşturmak ve kendinizi geliştirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Değer yaratan, güvenilir, duyarlı, etik değerlere bağlı, değişime açık, uzun vadeli, yenilikçi, sonuç odaklı ve alışılagelmiş sınırların dışında düşünebilen takım oyuncularının ödüllendirildiği Tekin Acar Cosmetics’te çalışanlar mesleki ve kişisel eğitimlerle sürekli bilgilendirilir ve desteklenirler.

Siz de çalışanları için heyecan duyan bir şirkette, mükemmellik peşinde dinamik ve yenilikçi bir takımda yer almak istiyorsanız sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Hakkımızda
Tekin Acar Cosmetics 1979 yılında Ankara Kızılay Onur Çarşısı’nda,16 m2’lik mağazanın bir bölümünde parfüm ticareti yapmak üzere kurulmuştur.

Tekin Acar Cosmetics, kendine değer veren, yaşamının her anında iyi görünmek ve mutlu olmak isteyen herkesin güzellik deneyimini keyifle yaşadığı eşsiz bir yerdir. 1979 yılından günümüze Türkiye’yi çarpıcı ve yenilikçi markalarla buluşturan “Türkiye’de o marka yok ki” cümlelerinin tarihe karışmasına neden olan ve aradığınız pek çok ürünü Avrupa fiyatları ile aynı fiyatlarla bulabileceğiniz markadır. Tekin Acar Cosmetics mağazalarında, konusunun uzmanı, güler yüzlü ve tüm sorularınızı mutlulukla yanıtlayacak danışmanlarından yardım alabilir, yeni, trendy ürünleri bulup dileğiniz ürüne dilediğiniz gibi dokunabilir, isterseniz ürünleri deneyebilirsiniz üstelik herhangi bir şey satın almasanız da kızgın ifadelerle asla karşılaşmazsınız.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir