Tedaş İş İlanları 2017

Tedaş çeşitli illerde 12 personel alımı yapacak!

Tedaş; Ankara, Antalya, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, Konya, Sivas, Trabzon ve Van illerinde çeşitli pozisyonlarda istihdam yapacak.

TÜRKİYE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.VANGÖLÜ BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜNÜN AVUKATLIK TALEBİNE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; -Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Talebe başvuru yapacak adayların öğrenim seviyesi (Hukuk fakültesi) lisans mezunu olması (Avukatlık stajı tamamlanmış olacak) ve talebin yayımlandığı tarih itibariyle geçerli olan Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) KPSS2014 sınavına girmiş olması gerekmektedir.Talep lisans mezunu olanlar düzeyinde verildiği için KPSSP3 puan türü geçerli olup en az 60 ve üzeri puan alan adaylar başvurabilecektir.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İşverene gönderilecek nihai listede ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Önceliklilerin isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz

DİĞER ŞARTLAR: Adayların sözlü sınavı; nihai listenin İŞKUR tarafından gönderilmesine müteakip 30 gün içerisinde TEDAŞ Genel Müdürlüğü-ANKARA adresinde yapılacaktır.

Diğer ilanlar için tıklayın.

 

Aramalar: , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir