TEB İş İlanları 2017

TEB 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

TEB insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda TEB iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 – 18.00

Uygun Pozisyonlar: Aktif Satış Temsilcisi, Muhasebe Müdürü, Müşteri Temsilcisi, Satış Elemanı, Tarım Bankacılığı Kart Satış Temsilcisi, Gişe Yetkilisi, Stajyer

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Sosyal ve Yan Haklar
Servis, Araba, Özel Sağlık Sigortası, Prim, Yemekhane, Tam Gün Sağlık Hizmetleri

TEB’DE POTANSİYELİNİZ EN ÜST SEVİYEDE KULLANILIR, HEDEFLERİNİZ TEB’DE KARİYERE DÖNÜŞÜR

TEB Grubu’nda fikirleriniz değerlidir, tüm çalışanlarımız yenilikçi ve yaratıcıdır, işiniz çalışmaya ve yaşanmaya değerdir. TEB Grubu, bilgi ve deneyimlerinizi sektörde fark yaratmanızı sağlayacak şekilde kullanmanıza olanak sağlayan, sıra dışı bir çalışma ortamına sahiptir. Bu nedenle yetenekli, yeniliğe ve değişime açık profesyonelleri kurumumuza kazandırmaya devam ediyoruz.

Sürekli öğrenme ve gelişim programlarımız ve iş zenginleştirmeye yönelik rotasyon uygulamalarımız ile çalışanlarımızın deneyerek öğrenmelerini ve potansiyellerini açığa çıkararak kariyerlerinde emin adımlarla ilerlemelerini sağlıyoruz.

 

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir