Tayaş İş İlanları 2017

Tayaş 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Tayaş insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Tayaş iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Otomasyon Teknikeri, Pazarlama Sorumlusu, Teşvik Takip Elemanı, Üretim Vardiya Amiri

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Kişinin Pozisyona Uygunluk Kriterleri:  

  • Eğitim Düzeyi
  • Mesleki Bilgi
  • Tecrübe
  • Yabancı Dil
  • Bilgisayar Becerisi

Genel Kriterler:  

  • Zaman Yönetimi Becerisi
  • Ekip Çalışmasına Yatkınlık
  • Problemlere Karşı Sağduyululuk ve Etkin Çözüm Bulabilme
  • Sonuç Odaklılık

Başvuruların takibi ve başvuran adaylarımızın işe alım süreci hakkındaki tüm bilgilendirmeleri İnsan Kaynakları tarafından önemle yapılmaktadır.

Elektronik ortamda oluşturduğumuz aday havuzumuz sürekli olarak aktif durumdadır. Açık pozisyonlar, yine elektronik ortamda yayın edilerek adayların başvurmaları sağlanır.
Tüm başvurular ilgili açık pozisyona uygunluklarına göre değerlendirmeye alınır.

1965 yılında Konya şehrinde küçük bir imalathanede başlayan ticari öykümüz 1991 yılında Gebze-Kocaeli` ndeki modern tesislerimize taşınmamızla devam etmektedir.

Tayaş, bugün Türkiye`nin ve Dünya`nın en önemli şekerleme, kokolin ve çikolata üreticilerinden biri haline gelmiştir. Uluslararası pazarda büyük başarı gösteren Tayaş, geniş ürün yelpazesinde farklı damak tatlarına hitap eden 250` nin üzerinde ürün çeşidi bulundurmaktadır.

İhracat konusundaki deneyimini tavizsiz uyguladığı yüksek kalite ve hijyen kontrol normlarına borçlu olan firmamız TSE imalat yeterlilik belgesine sahiptir; ayrıca HACCP ve ISO 9001:2000 standartlarına uygunluğu akredite edilmiştir.

Farklı ülkelerin en sıkı gıda kodekslerine uygunluğunu sağlayabilen ve ayrıntılı gıda analizlerini yapabilen Tayaş Gıda, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmekte ve uygulamadaki başarısını sürdürmektedir. 2000 yılında Cenevre-İsviçre`de kazanılan Altın Kalite Yıldızı ödülü Tayaş` ın başarısını tescil etmiş ve mükemmele ulaşma çabasını perçinlemiştir.

Kalitenin yanında sürekli gelişim de Tayaş`ın temel özelliklerindendir. Pazarlama departmanının koordinasyonu ile AR-GE ve ÜR-GE departmanları yeni ürünler için kılavuzluk etmekte, mevcut ürünlerin de geliştirilmesinde anahtar rol oynamaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir