TAV Grubu İş İlanları 2017

Tav Grubu 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Tav Grubu insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Tav Grubu iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: kariyer.net

Amacı

Havalimanı işletmeciliği alanında, müşteri odaklı yönetim anlayışıyla tüm paydaşlar için en yüksek değeri yaratmak amacı ile hareket eden kuruluşumuz yasalara ve düzenlemelere karşı saygıyı ön planda tutarak, etik kurallar içinde hareket etmeyi temel gereklilik olarak benimsemiştir. Çevre ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız, insana verdiğimiz üstün değeri yansıtır.

İK Misyonu: Grubun iş stratejilerine paralel insan kaynakları yönetimi ile tüm şirket ve bölümlere iş sonuçlarının iyileştirilmesine yönelik stratejik destek vermek, yüksek performans kültürünü oluşturup teşvik ederek, tüm paydaşlar için değer yaratılmasına katkıda bulunmak.

TAV Havalimanları, başarısının temeli olan insan sermayesini, eşit fırsat ilkesiyle uluslararası standartlarda yönetmeyi ve çalışanlar tarafından tercih edilen kuruluş olmayı ilke olarak benimsemiştir.

Temel politika, işin gerekleriyle çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturarak insan kaynaklarını çağdaş ölçütlere göre ve herkese eşit fırsat ilkesiyle seçmek, geliştirmek, değerlendirmek ve yönetmektir. İnsan Kaynakları yönetimi, dinamik, gelişime açık ve yenilikçi bir ortam yaratarak çalışanların performanslarını artırmakla yükümlüdür.

 

Aramalar: , , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir